The Witcher 3: Wild Hunt- GOTY: 14,99 TL

Zaten alınacak kadar verim alınmıştır. Şu pandemi zamanında fiyatı düşürüp satışı arttırarak devam etmeye çalışıyorlardır.

Witcher 3'ün satışlarının daha artıcağını sanmam. Yani artar da gözle görülür fark olmaz. Hem artık artmasın da şu Witcher 4 gelsin 2023-24 arası gelir deniyordu bakalım.

Yaşın kaç? Ayrıca eğer orijinal oyun almak istiyorsan Papara, ininal gibi kartlar aracılığı ile alabilirsin.

Yaşım 15 biliyorum. Ama ailem oyunlara para vermeme izin vermiyor. Babamda zaten bu ay işten ayrılmak zorunda kaldığı için alamazdım her halükarda.

Yaşım 15 biliyorum. Ama ailem oyunlara para vermeme izin vermiyor. Babamda zaten bu ay işten ayrılmak zorunda kaldığı için alamazdım her halükarda.
O zaman bir şey söyleyemem. Geçmiş olsun şu zamanlar çok sıkıntı. Umarım en yakın zamanda düzeltirsiniz durumunuzu.

Evet arkadaşlar bu oyunu oynamayan varsa tavsiye ederim. Çıktığından beri en düşük fiyatı şu an: 14,99 TL.
DLC ile alınız, hepsini hak ediyor. Almak için: Steam

The Witcher 3: Wild Hunt - Game of the year Edition​

Eki Görüntüle 876201
Önerilen:
  • önerilen:
    • işletim sistemi: 64-Bit Windows 7, 64-Bit Windows 8 (8.1) or 64-Bit Windows 10.
    • işlemci: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz.
    • bellek: 8 GB RAM.
    • ekran kartı: NVIDIA GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290.
    • depolama: 35 GB kullanılabilir alan.
Kaynak: The Witcher® 3: Wild Hunt Steam'de %80 İndirimli

Yeminle yap abi oyunu 15-20 bilemedin 30TL alalım.
200TL nedir?

Witcher 3'ün satışlarının daha artıcağını sanmam. Yani artar da gözle görülür fark olmaz. Hem artık artmasın da şu Witcher 4 gelsin 2023-24 arası gelir deniyordu bakalım.

Bu davalar la hacklenme olaylarıyla biraz zor çıkar Witcher 4. Cyberpunk gibi yapacaklarsa da hiç yapmasınlar zaten.

Geri
Yukarı