The Witcher 3 grafikler çok keskin

• Konuyu başlatan murty0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 420

murty0

Hectopat
Daha fazla  
Ultra+'da oynuyorum oyunu, özellikle tahta yapılar, çimler ve zırhlarda göz yoran keskinlik var, çok rahatsız ediyor, ayarlardan keskinlik ayarını kapatmama rağmen düzelmiyor, bu grafikler Next Gen ile mi böyle oldu normal mi böyle gözükmesi? Videodan çok belli olmayabilir belki ama ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

FSR kapalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Resme bakınca bana öyle geldi bilmiyorum.

Telefonla çektiğim için olabilir, YouTube'dan baktım da şimdi bu videoda da kenar yumuşatma kapalıyken çok keskin değil mi? Taau"ya geçince düzeliyor. Bence oyundan kaynaklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyundan SS alınca 4 MB'dan yüksek olduğu için buraya koyamadım, hızlıresim'de yasakmış onu da koyamıyorum, ne saçma arkadaş.
Kenar yumuşatma kapalıydı, Taau'ya alınca keskinlik tamamen ortadan kalktı fakat çok soft bir görünüm oldu :/
TAA Haraket halinde çok bulandırıyor evet.

Oyunda bulanıklık sorunu varsa ayarlarda iki tane bununla ilgili kapatabileceğin seçenek var. Onları kapatabilirsin.

1.jpg

Bulanıklaştırma da sorunum yok, sadece keskinlik aşırı fazlaydı.

FSR 3 mod kurupta denedim onda görüntü kaybı oldu, en iyisi FSR 2 Kalite + Keskinlik; Yüksek yapmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı