The Witcher 3 hakkında

Ciri gitmiş, dönmemiş. Hakkın rahmetine kavuşmuş. Oyunun diğer sonlarında Ciri Witcher oluyor, kraliçe oluyor.
Ben bildiğim için sorun olmadı fakat o cümleyi spoiler içine almazsan başkaları tarafından ağır hakaret yiyebilirsin. Uyarmadı deme.

Evet oyunu kötü sonla bitirmişsin.

Bu oyunu nasıl kötü sonla bitirebiliyorsunuz 😄.

Bir de imparatorun verdiği parayı falan kabul mü ettiniz? Ya da Skjall'ın mezarına gitmeyi mi reddettiniz?
Vallahi öyle bitirmek için harbi harbi Ciri'nin ölmesine çabalamak gerek.
Evet hocam çok saçma ya. Her dediğine tamam mı dememiz lazım illa iyi son olması için.
O zaman RPG mantığının anlamı kalmaz. Dümdüz oyun olur. Seçimlerinizin oyuna etkisi lazım. Gayette mantıklı bu arada kimse kızmasın korumacılık falan ayağına.

Bu oyunu nasıl kötü sonla bitirebiliyorsunuz 😄.

Bir de imparatorun verdiği parayı falan kabul mü ettiniz? Ya da Skjall'ın mezarına gitmeyi mi reddettiniz?
Hocam kabul etmiştim. Ettikten sonra çok pişman olmuştum. Geriye dönüp kabul etmeyecektim ama sonradan "bişey olmaz herhalde yaa" diyerek yapmadım. Pişmanım.

Evet hocam çok saçma ya. Her dediğine tamam mı dememiz lazım illa iyi son olması için.
Hep Ciri'yi savundum. Krala karşı ona buna karşı. Sadece at çalma görevi falan mı ne vardı. Ciri at çalalım dediğinde hayır hırsız değiliz biz dediğimde somurtmuştu falan. Ondan mı oldu acaba?

Geri
Yukarı