The Witcher 3 hakkında

Hocam tamamen bitirmedim. Ana hikaye bittikten sonra yan görevler de yapılabildiğinden dolayı hikaye bittikten sonra yaparım dedim.
Hocam keşke öyle yapmasaydınız. Tecrübe puanı ile karakterinizi geliştirirdiniz öyle devam ederdiniz. Ana hikaye bittikten sonra yan görev yapası gelmiyor insanın. Ve oyunun yan görevleri aşırı güzel. Ve kontrat falan da mı yapmadınız para için falan? Bir de benim tavsiyem oyunu baştan bitirmeniz. Dolu dolu oynayın en son da ana hikayeyle bitirin.
Hocam keşke öyle yapmasaydınız. Tecrübe puanı ile karakterinizi geliştirirdiniz öyle devam ederdiniz. Ana hikaye bittikten sonra yan görev yapası gelmiyor insanın. Ve oyunun yan görevleri aşırı güzel. Ve kontrat falan da mı yapmadınız para için falan? Bir de benim tavsiyem oyunu baştan bitirmeniz. Dolu dolu oynayın en son da ana hikayeyle bitirin.
Ve arkadaşın dediği gibi ana hikaye bittikten sonra yapamayacağınız, başarısız biten görevler var.

Hocam oyunda paraya çok ihtiyaç yok ki? Ben tek Skellige'ye giderken para ihtiyacı duymuştum onun dışında ihtiyaç duymadım.

Evet belki o kadar ihtiyacın olmayabilir ama yine de işin değil mi bu senin? Efsungersin kontrat alıp canavar öldüreceksin. Kontratlar olmadan witcher oyunu olmazdı ki bu.
Yok hocam sadece çok paraya ihtiyacınız olmuyor yukarıda para falan denmiş ondan dedim. Ben bedavaya olsa da yapardım.

Benim finalimde Ciri Witcher oldu ve bir handa buluştuk.
Bu oyunda aklımı tek kurcalayan kararım şuydu; Anna yerine çocukların hayatını seçtim.
Bölüm finalinde duygusuz olduğum gibisinden kelimeler geçti.

Arkadaşlar Kaer Morhen savaşına geri döndüm. Oyunu iyi sonla bitirmem için hangi seçimleri yapmam gerek? Yardımcı olur musunuz? Ayrıca bir şey soracağım. Ana hikaye bittikten sonra DLC'leri oynayacakken Yeni Oyun kısmından Sadece Heart of Stone ve Sadece Blood & Wine kısmını mı seçeceğim? Bir de sizce yan görevleri bitirdikten sonra mı DLC'leri yapıyım. Yoksa DLC'leri bitirdikten sonra mı yan görevleri yapıyım?

Ve arkadaşın dediği gibi ana hikaye bittikten sonra yapamayacağınız, başarısız biten görevler var.
Hocam onu anca bir süre sonra yapabilirim. Başka oynayacağım oyunlar da var. Hepsi bittikten sonra tekrar başlayabilirim belki The Witcher 3'e.

Arkadaşlar Kaer Morhen savaşına geri döndüm. Oyunu iyi sonla bitirmem için hangi seçimleri yapmam gerek? Yardımcı olur musunuz? Ayrıca bir şey soracağım. Ana hikaye bittikten sonra DLC'leri oynayacakken Yeni Oyun kısmından Sadece Heart of Stone ve Sadece Blood & Wine kısmını mı seçeceğim? Bir de sizce yan görevleri bitirdikten sonra mı DLC'leri yapıyım. Yoksa DLC'leri bitirdikten sonra mı yan görevleri yapıyım?

Hocam onu anca bir süre sonra yapabilirim. Başka oynayacağım oyunlar da var. Hepsi bittikten sonra tekrar başlayabilirim belki The Witcher 3'e.

Yeni oyun açmanıza gerek yok ana hikaye bittiğinde DLC görevlerini otomatik seçmiş olacak.
Ana görevleri yaparken yapın yan görevleri.
Kaer Morhen savaşı bittiğinde Ciri ile bahçede konuşurken ikinci seçeneği seçin.

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum. Geriye dönüp iyi sonla bitirdim oyunu. Ciri Witcher oldu. Aklımda bir soru var. Yennefer veya Triss'i seçme görevi bende yok. Yan görevlerde de yok, başarısız görevlerde de yok. Sonradan mı geliyor? Veya görevlerin adı ne? Herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı