The Witcher 3 ikili ilişki sorunu

Keşke önceden kitaplarını okusaydım. Bir de bitirdiğime pişmanım.
Witcher 3'ü ilgilendiren hikâyeler daha çok Witcher 1 ve 2'nin hikâyeleri. Yapımcı firma farkında zaten herkesin kitapları okumadığının, o yüzden kitaplardaki olaylardan çok bahsedilmiyor. Sadece basit ve küçük şeylerden bahsediyorlar. Bunlarda zaten önceki oyunlarda anlatılan şeyler oluyor.

Oyunu birkaç kez bitirdim tamamen, farklı farklı yolları izleyip farklı görüşlere sahip bir Geralt'la oynamak çok zevkli.

Tabii Ciri'nin öldüğü sonu hâlâ yapamadım, yapmak istemiyorum.

Witcher 3'ü ilgilendiren hikâyeler daha çok Witcher 1 ve 2'nin hikâyeleri. Yapımcı firma farkında zaten herkesin kitapları okumadığının, o yüzden kitaplardaki olaylardan çok bahsedilmiyor. Sadece basit ve küçük şeylerden bahsediyorlar. Bunlarda zaten önceki oyunlarda anlatılan şeyler oluyor.

Oyunu birkaç kez bitirdim tamamen, farklı farklı yolları izleyip farklı görüşlere sahip bir Geralt'la oynamak çok zevkli.

Tabii Ciri'nin öldüğü sonu hâlâ yapamadım, yapmak istemiyorum.

Ben malesef 2. oynayışımda bilmeden de olsa Ciri'nin öldüğü sonu yaptım. İstediği her şeyide yapmıştım oysaki onunla mezara gitmek hariç. Hikayenin sonunda Geralt'ın da öldüğünü görünce başka bir saveden başlattım oyunu tekrar oynadım iyi son için.

Geri
Yukarı