Çözüldü The Witcher 3 keşfedilmemiş yerleri bulamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

NLockS

Kilopat
Daha fazla  
Toussaint Dükalığı'ndaki keşfedilmemiş yerleri dolaşırken bir tanesinde haydut kampı vardı. Onu temizledim sonrasında sandığı aldım. Diğerinde ise korunan hazine vardı. Orayı da temizlememe rağmen hala haritada keşfedilmemiş yer olarak gözükmeye devam ediyor. Buraları keşfeden birisi yardımcı olabilir mi?
Inked20210110124542_1_LI.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Buraya göre orada 2 şey var. Sen haydut kampını zaten yapmışsın.
Videoya göre anladığım kadarıyla orada (aynı yer olmayabilir ama aynı görevden) bir şövalye var, haydutlarla çatışıyor. Sen ona yardım edip ikisini de bitirmiş oluyorsun. Ama herhalde seninkinde şövalye öldü.
Videoya göre anladığım kadarıyla orada (aynı yer olmayabilir ama aynı görevden) bir şövalye var, haydutlarla çatışıyor. Sen ona yardım edip ikisini de bitirmiş oluyorsun. Ama herhalde seninkinde şövalye öldü.

Çözüm

Hatırladığım kadarıyla 2 tane şövalye görevi vardı. İkisi de buradan uzaktaydı. Buraya geldiğimde hiçbir şey yoktu ama herhalde fark etmemişim. Save'yi geriye alıp tekrar bakacağım. Teşekkürler :)

Geri
Yukarı