The Witcher 3 mod tavsiyesi

Konuyla alakasız Witcher'da yağmalama olayı çok canımı sıkıyor. Yağlamaktan harap düşüyorum. Bunu hızlı yapmamı sağlayan bir mod var mıdır?

Konuyla alakasız Witcher'da yağmalama olayı çok canımı sıkıyor. Yağlamaktan harap düşüyorum. Bunu hızlı yapmamı sağlayan bir mod var mıdır?
Tabii var. Linkini bıraktım.

Güzel midir zırh ve silahları görünüşü çok hoşuma gidiyor
Ben buildimden dolayı kullanmıyorum ve beğenmiyorum da zaten. Oynayış şeklinize bağlı. Eğer kılıç ağacını izleyecekseniz kullanın derim. Ben toxicity ağacını kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• 20221111180054_1.jpg
    20221111180054_1.jpg
    633,6 KB · Görüntüleme: 26
  • 20221106160231_1.jpg
    20221106160231_1.jpg
    253,1 KB · Görüntüleme: 27
Hocam az önce paylaştığınız fotoğraflara baktım şu zırhda nasıl bulabilirim ve bu görsel paketi hangisi?
Üstümdeki zırhta Blood and Wine DLC'si ile geliyor. Görsel mod kullanmıyorum görevden dolayı öyle. Zırh olarak Büyük usta kurt zırhı, pantolon, bot ve eldiven olarak ise mantikor kullanıyorum. Touissaint'da şu demirciden görev alarak bulabilirsiniz.
3 (1).jpg

Üstümdeki zırhta Blood and Wine DLC'si ile geliyor. Görsel mod kullanmıyorum görevden dolayı öyle. Zırh olarak Büyük usta kurt zırhı, pantolon, bot ve eldiven olarak ise mantikor kullanıyorum. Touissaint'da şu demirciden görev alarak bulabilirsiniz.
Hocam peki oyuna 14 aralıkta güncelleme gelicek bu kullandığımız görsel paketlere ışıklandırmaya ihtiyacımız kalıcakmı ve modlar bu sürüme uygun olucak mı

Hocam peki oyuna 14 aralıkta güncelleme gelicek bu kullandığımız görsel paketlere ışıklandırmaya ihtiyacımız kalıcakmı ve modlar bu sürüme uygun olucak mı
Witcher modderları genelde hızlı adapte ediyorlar modları. Birkaç güne hazır olur modlar. Zaten çoğunu ben artık kullanmayacağım. Çoğu oyuna eklendi.

O zaman hocam güncellemeden sonra kullandığınız modların sırasını atarsınız onları indiririz
Tabii. Listeyi güncelleyeceğim. Hatta örneğin benim kamera açım bu:
3 (2).jpg

14 aralıkta isteğe bağlı olarak kamera açısı ise bu:
The Witcher 3_ Wild Hunt Next Gen Update NEW 12 Minutes Exclusive Gameplay (4K 60FPS HDR) 0-13...png

Immersive Cam modunu kurmayacağım mesela.

Yeni konular

Geri
Yukarı