The Witcher 3 nasıldır?

LyeinN

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games'te 15 TL almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk 3 4 saat sıkılabilirsin ama oyun sonradan çok fena akıyor. Hatts oyunda birisini buluyorsun
(Spoiler vermemek için ismini vermiyorum)İşte o zaman oyun aksiyon açısından durmuyor. Yalnız ilk 2 oyunun hikayesini oku ya da diziyi izle

Epic yerine aynı fiyata Steam'den almanı öneririm.
Soruna gelecek olursam;
Gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan birisi, evreni hikaye ilerleyişi vs. yine gelmiş geçmiş en iyi evrenlerden birisi.
Günümüz için grafikleri hala taş gibi, keza DLC'leri ile normal bir oynayış ile +120 saati rahatlıkla görebilirsin. Ben genelde 150-170 saat arasında oynuyorum ve hiç sıkılmıyorum. Ancak ilk 5 saati yavaş olduğu için bayabilir, hikayenin devamı olduğu için yavaş yavaş alıştırarak oynatmak istiyorlar. 10. saatten sonra oyun açılıyor ve ondan sonra her saat heyecanlı ve meraklı bir şekilde oynamak istiyorsun, hatta PC başından kalkmak istemiyorsun bile denilebilir. (En azından her oynayışımda ben böyleyim, birçok arkadaşım da benimle aynı durumda)

15 TL'ye bedavadan farksız, böyle bir yapımın ederi en az 150 TL'dir. CD Projekt sağ olsun yerel fiyatlandırma ile karşımıza çıkardı. Normalde indirimli şekilde, vergiler dahil en azından 80 TL'ye satılması gerekir. 15 TL'nin hakkını ile 20. saatte alıyorsun zaten, yanında 2 DLC'nin olması da güzel. Zira 2 DLC'de bir oyun kadar uzayabiliyor. Sadece bu DLC'leri oynasan dahi 15 TL'nin hakkını verecek bir yapım, sen düşün.

Tamam tavsiyeleriniz için teşekkür ederim Steam üzerinden almayı düşünüyorum. Başka önerebileceğiniz oyun var mıdır?

Geri
Yukarı