The Witcher 3 nasıldır?

Witchera doğrudan girmek sizi oyundan soğutabilir önce Witcher 2'yi oynamanızı ardından Witcher 3'e geçip GOTY paketini almanızı öneririm indirim olduğunda 22 liraya düşüyor zaten Steamde. W3'ü seven ya çok sever ya çok bayar. Uzun saatler boyu keyifli bir açık dünya, eğlenceli görevleri, hikayesi, karakterleri ve oyunun oyuncuya verdiği özgürlük kendisini GOAT bir oyun yapar. Yeni PC niz hayırlı olsun :)

Oyunun hikayesi sürüklüyor ama bazen de ‘bu ne alaka’ falan dedirtiyor. Dövüş sistemi hep aynı, 1. seviyede yaptığınızı 40. seviyede de yapıyorsunuz. Bu yönden sıkıyor ama kendinizi hikayeye kaptırırsanız görmezden gelebiliyorsunuz.

Oynanış çöp, grafikler ve hikaye iyi. 750 saat oynamam var.

Oynanış aslında iyide size garip gelmiş herhalde.
Witchera doğrudan girmek sizi oyundan soğutabilir önce Witcher 2'yi oynamanızı ardından Witcher 3'e geçip GOTY paketini almanızı öneririm indirim olduğunda 22 liraya düşüyor zaten Steamde. W3'ü seven ya çok sever ya çok bayar. Uzun saatler boyu keyifli bir açık dünya, eğlenceli görevleri, hikayesi, karakterleri ve oyunun oyuncuya verdiği özgürlük kendisini GOAT bir oyun yapar. Yeni PC niz hayırlı olsun :)
Sağolasın dostum
Birazdan gelecekler bekle -bu oyunu hayatı gibi yaşayanlar-
Enis kirazoglu 😁😁😁

Ben bu arkadaşı anlamadım... İki oyunda farklı senelerde farklı bütçelerde farklı kişilerle yapılmış oyunlar. Her oyun tek bir özelliği ile öne çıkmıyor. RDR2 gerçeklik ve hikaye açısından iyi olurken, Witcher 3 ise arkasında bıraktığı geniş "lore", karakterler ve hikayesi ile ön plana çıkıyor.

Karşılaştırma tabi ki de yapılır ama bir oyunu yada herhangi bir şeye çöp demek bence çok yanlış... Ki şahsen RDR2 ilk oynadığım zaman gerçeklik sebebi ile hayret etmiştim. Çokta sevdiğim bir oyundur ama Witcher 3 ün yeri hikayesi ve kitapları sayesinde bende farklı...

Geri
Yukarı