The Witcher 3 nasıldır?

rmznkrtl

Hectopat
Yakın zamanda PC alacağım. İlk oynamak istediğim oyunlar arasında Witcher 3 de var. Sizce hikaye, oynanis, atmosfer; genel olarak Witcher 3 nasıl? Önemli bir husus, spoiler olmasın!

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda PC alacağım. İlk oynamak istediğim oyunlar arasında Witcher 3 de var. Sizce hikaye, oynanis, atmosfer; genel olarak Witcher 3 nasıl? Önemli bir husus, spoiler olmasın!
Bende yeni başladım sayılır. Çok beğendim. İlk başta biraz zorladı ama şu an iyi bir oyun.

Oyun oynamaya yeni başlayacaksanız önermem ağır gelebilir. Oynamadıysanız GTA 5 tarzı oyunlar ile başlayın.

@rmznkrtl Witcher 2 beğenmedim ama en çok aralarında uzun saat oynatacak Witcher 3. Witcher 1 oynarsanız karakterleri tanırsınız, 2. ve 3. oyunda da karşınıza çıkacak karakterler tanımanız açısından. Oyun size soruyor bu birinci oyundan olan karakterleri falan.

Hikayesi olarak gerçekten iyi bir oyun seçimler gerçekten oyunu etkiliyor en kötü yanı kendini acayip tekrar eden bir oyun açık dünyası fena değil ama seriye başlıcaksan 2'den başla ve 3 alırken GOTY Edition tavsiye ederim DLC'ler sağlam.

Geri
Yukarı