The Witcher 3 Next-Gen güncellemesi silinebilir mi?

HardKapitalisT

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben Witcher 3 alacağım fakat bu son güncelleme optimize olarak kötü. Ben oyunu Epic Games'ten alacağım. O DLC'yi nasıl devre dışı bırakırım?

Hacı SS atmayı öğrenmişsin anladığım kadarıyla. Bir de DX11 olarak oyunu başlatıp oyunu eski genle açtığınızın videosunu da çeker misiniz?

Yanlış bilgi verdiysem kimse kusura bakmasın. Merak ettiğimden soruyorum DX11 ve DX12 arasındaki farkı açıklayabilir misin?

"Hacı SS atmayı öğrenmişsin anladığım kadarıyla" bune kardeşim, yanlışsa yanlış dersin geçersin. Buna gerçekten gerek var mı?

Hacı SS atmayı öğrenmişsin anladığım kadarıyla" bune kardeşim, yanlışsa yanlış dersin geçersin. Buna gerçekten gerek var mı?

Yanlışa yanlış deyip geçtim aslında ancak devam ettiniz beyefendi.

Yanlış bilgi verdiysem kimse kusura bakmasın. Merak ettiğimden soruyorum DX11 ve DX12 arasındaki farkı açıklayabilir misin?

Performans farklı, bazı grafik ayarları farklı, DX12 de RTX DLSS FSR gibi özellikler var DX11'de yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlışa yanlış deyip geçtim aslında ancak devam ettiniz beyefendi.

Performans farklı, bazı grafik ayarları farklı, DX12 de RTX DLSS FSR gibi özellikler var DX11'de yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış olduğunu düşünüyorsanız nedenini açıklarsanız. Sadece "deneyim" deyip geçerseniz, kusura bakmayın, bende geçerliliği yok. İyi akşamlar.

Güncellemeyi silmenize gerek yok. DLC ek olarak farklı bölümde oynamanıza yarar. Steam'den alırsanız beta üzerinden 1.32 sürümünü indirip oynayabilirsiniz. DX11'de çalıştıracaktır.

1685560847869.png

Yanlış olduğunu düşünüyorsanız nedenini açıklarsanız. Sadece "deneyim" deyip geçerseniz, kusura bakmayın, bende geçerliliği yok. İyi akşamlar.

Tabii, daha önce Witcher 3'ü indirip DirectX 11 ile açtınız mı veya böyle yaparak eski gen'e dönüldüğü görülen bir video izlediniz mi?

Geri
Yukarı