İnceleme The Witcher 3 Next Gen

Enis'in abarttığı oyunun markası ne bekleyebilirsin ki? bu adamlar bu kadar iddayı kaldıracak güçte olsaydı Cp'yi o kadar downgrade etmek zorunda kalmazlardı.

İyi anlamdamı söylediniz kötü anlamda mı?

Hocam bu arada hikayeyi anlamak için önceki serileri oynama gerek var mı?

Witcher 3’ü, 1 ve 2 oynamadan direk bundan başlamak gibi bir hata yapmayın. Çoğu şeyi anlamazsınız. Ben yaptım oradan biliyorum, 5-10 saate yakın oynayıp salmıştım. Sonra ilk oyundan başlayayım dedim, o da oynanmayacak kadar rezil maalesef. Remake haberini verdiler ama allah bilir kaç yıla gelecek, bir de geldikten sonra oyunun düzgün çalışmasını bekleyeceğiz kaç yıl boyunca…

Bu yeni güncelleme ile modlar çalışıyor mu, 2 kez bitirdim, bir de modlu bitirmek istedim güncelleme geldi onu bekleyeyim dedim.

Oyunda yarıya kadar geldim Next gen haberini duyar duymaz bıraktım. Sonunda oynama imkanı buldum baştan başlıyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncellemeden beklediğim tek şey, karakter kontrolünün daha stabil hale getirilmesiydi fakat üzerine düşmemişler. Geralt'ı yönetmek hala çok rahatsız hissettiriyor. Hareket tepkisini standart ya da alternatif yapmak da bir şeyi değiştirmiyor.

Bu oyunu bir tek ben mi sevemedim. 2 3 saat oynadım bıraktım. Acaba tekrardan mı başlasam.

Witcher 3 öyle direkt girip oynanacak oyun değil. 1 saat sonra sıkılıp silersiniz zaten. Witcher 1-2 hikayesini ve Witcher evrenini az çok biliyor olmalısınız. Yoksa oyunu hiçbir şey bilmeden-anlamadan izlersiniz.

İyi anlamdamı söylediniz kötü anlamda mı?

Hocam bu arada hikayeyi anlamak için önceki serileri oynama gerek var mı?
Oynamasanız da kesinlikle hikayesini bilmelisiniz.

Grafikler ilk bende de çok kötüydü. Özellikle ağaçlar aşırı bulanıktı. Detaylar Ultra+ olmasına rağmen berbattı. Fakat diğer save dosyamı açtım. Nedense grafikler olması gerektiği gibi efsane oldu. 2 fotoğrafta aynı yerde ama save dosyaları farklı kötü olan acaba DLC olabilir mi? 1 ve 2. fotoğrafta grafikler bulanık ve kötü 3-4 fotoğrafta grafikler çok iyi tabii fotoğrafta çok anlaşılmıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20221221_200914.jpg
    230,1 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_20221221_201643.jpg
    196,6 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_20221221_201152.jpg
    255,1 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_20221221_201901.jpg
    203,9 KB · Görüntüleme: 51

Hocam alacağım kış indirimleri başladığındada, direkt 3. oyundan mı başlayayım yoksa 1 ve 2. seriyi de oynamama gerek var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…