The Witcher 3 önceki oyunları izlenmeli mi?

Joell

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar Steam üzerinden The Witcher 3 Game of the year paketini alacağım. Ancak daha önce Witcher serisini oynamadım. Oyunun videolarını izleyip de vakit geçirmek istemiyorum zaten çok fazla zamanım da yok. İlk ve ikinci oyunun hikayesini detaylı olarak okuyabileceğim bir makale vb. bir şey var mı?

Kısa video ve Türkçe olarak şunu öneririm, Witcher 3'e geldiği zaman kapatmayı unutma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Witcher 1 oynamasan bile bence kesinlikle Witcher 2 oynamalısın ama sen bilirsin.

Dostlar Steam üzerinden The Witcher 3 Game of the year paketini alacağım. Ancak daha önce Witcher serisini oynamadım. Oyunun videolarını izleyip de vakit geçirmek istemiyorum zaten çok fazla zamanım da yok. İlk ve ikinci oyunun hikayesini detaylı olarak okuyabileceğim bir makale vb. bir şey var mı?

Vallahi tanıdığım çoğu kişi direk Witcher 3 başladı ve hiçbir sıkıntı yaşamadı ama ne olur ne olmaz videoları izle.

Kardeşimin Witcher 3 deneyimi Steam'de 600 saat olmuş adamı oyunun başından kaldıramıyorum bana Witcher 1 ve Witcher 2'deki vermiş olduğun kararların Witcher 3'e etki ettiğini söylemişti.

Geri
Yukarı