The Witcher 3 oyun içi görsellerim

Hocam W2'yi oynayamamistim FPS sorunundan dolayi, W2 sorunlu mu? Cunku Valorant, CS gibi oyunlarda 100 FPS goruyorum. Nasıl oynayabilirim?

Optimizasyonu kötü bir oyun hocam biraz. Ben gene de rahat oynayabilmiştim hocam. Yüksek ayarlar 30-45 FPS arası gidip gelmişti. Oyunun mekanikleri de çok kanser aslında ama hikaye kısmıyla unutturuyor kötü taraflarını.

Optimizasyonu kötü bir oyun hocam biraz. Ben gene de rahat oynayabilmiştim hocam. Yüksek ayarlar 30-45 FPS arası gidip gelmişti. Oyunun mekanikleri de çok kanser aslında ama hikaye kısmıyla unutturuyor kötü taraflarını.
Ejderha görevi ...

Ben W2'de dediğin durumu bunda yaşadım işte. Çizgisel oyunlara çok alıştığımdan olsa gerek.

Olabilir hocam. W3 düz bir linear oyun değil. Ama dedektiflik özelliğimizden dolayı çok kolaylaşıyor böyle şeyler. Haritada nereye gideceğimiz söylüyor her zaman oyun.

Hocam RDR2 denedim bir 5-6 saat kadar fakat sistemim pek el vermediğinden bırakmak zorunda kaldım. Oyun o kadar güzel ki böyle bir sistem ile oynamak haksızlık deyip bıraktım. İleride inşallah baştan sona bitireceğim.
Ben de aynısını düşündüm uzun bir süre. Ancak asla iyi bir sistemim olmayacağını fark ettim.
30 FPS bitirdim oyunu, pişman değilim.
İyi bir bilgisayarım olursa tekrar bitiririm zaten, böyle bir şaheserde boş boş dolanmak bile keyifli.

Hocam simdi de Cyberpunk'i cok kotu cikardilar piyasaya. Ama onlarin sucu degil insanlar cok darladi onlari.

Aslında büyük bir kısım CDPR'in suçu. Daha ortada hiçbir şey yokken bir fragman çıkartmak neden? Daha sonra hala oyunun içinde olmayan özelliklerle çekilen fragmanları paylaşmak ikide bir de. İnsanları çok hype yaptırdılar. Gene de tabii insanların da suçu var tabii. Oyun çıkış tarihi ertelendiğine ölüm tehditleri alan ilk firma olabilir.

Geri
Yukarı