The Witcher 3 oyun içi görsellerim

Selamlar. Uzun bir süredir W3 oynuyorum ve bu süre zarfında bayağı bir oyun içi görsel kaydettim. Aralarından en sevdiklerimi paylaşmak istedim. Gününüz güzel geçsin.
Hangi grafik ayarlarında çektiniz hocam?

Grafik paketi var. Hangilerini kullanıyorsunuz?
Sadece Reshade kullanıyorum hocam. Başkalarının hazırladığı ENB'leri kullanmak yerine kendim, manuel olarak ayarlamalarımı yapıyorum. Hem grafikleri istediğim kıvama getiriyorum, hem de performans kaybını minimuma indirgiyorum. Tavsiye ederim.

Ayrıca bir de oyundaki ana karakterlerin bir kısmının yüzlerinin doku detaylarını değiştiren/arttıran birkaç mod var.

sadece reshade kullanıyorum hocam. Başkalarının hazırladığı Enb'leri kullanmak yerine kendim, manuel olarak ayarlamalarımı yapıyorum. Hem grafikleri istediğim kıvama getiriyorum, hem de performans kaybını minimuma indirgiyorum. Tavsiye ederim.

Ayrıca bir de oyundaki ana karakterlerin bir kısmının yüzlerinin doku detaylarını değiştiren/arttıran birkaç mod var.

Hocam bu modu nasıl yükliyebilirim? Link paylaşabilir misiniz?

Hocam bu modu nasıl yükliyebilirim? Link paylaşabilir misiniz?
Hocam öncelikle şunu söyleyeyim, Reshade sadece The Witcher 3'de değil neredeyse aklınıza gelen bütün oyunlarda çalışan bir tool. Oyunların grafiklerine istediğiniz gibi şekil vermenize olanak sağlıyor.

Tek yapmanız gereken şey aşağıda linkini bıraktığım tool'u indirip oyunun kurulu olduğu klasörden oyunun .exe dosyasını seçerek gelen menüden oyuna eklemek istediğiniz grafik paketlerini seçmeniz. Ardından da oyuna girip ''Home'' tuşu ile açılan mini menüden yüklediğiniz grafik paketlerinin ayarlarını açıp kapatabilir, ayarlamaları yapabilirsiniz.

Benim size şahsi tavsiyelerim;
-Reshade'i kurarken ekrandan şu paketleri seçmeniz:
1.JPG2.JPG

-Ardından da oyun içinden ''Home'' tuşuyla açacağınız menüden ''Bonus LUT Pack'', ''AMD Contrast Adaptive Sharpening'' ve ''MagicHDR'' ayarlarını aktifleştirmeniz. Yine aynı menünün alt kısmında o ayarın ince detaylarını da ayarlayabilirsiniz. Örneğin Bonus LUT Pack oyunun renk paletinde çok güzel oynamalar yapan 50 farklı renk tonu içeriyor. Alt menüden 50 tanesine de göz atabilirsiniz. Aynı şey MagicHDR ve diğer bütün ayarlar için geçerli.

Eğer takıldığınız bir yer olursa YouTube'de rehber videoları bulabilir, veya buradan bana sorabilirsiniz.

Yennefer olmadığı için 10 üzerinden 1 puan bile vermek istemiyorum. Sen Yennefer gibi bir kısrağı nasıl eklemezsin?

Yennefer olmazsa, oyunun oynanacak bir tarafı yok. Cyberpunk 2077'de de kadın V olmazsa oynayıp sevmezdim.

Geri
Yukarı