The Witcher 3 rün yazıcısı gerekli mi?

ankara ronaldo

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu rün yazıcısına o kadar parayı vermek gerekli mi sizce? Ayrıca o kadar parayı nasıl toplayabilirim? Bir de gördüğüm bir özellik vardı kılıçla daha uzağa vuruyordu Geralt o bu rünlerle mi alakalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya o iki arap harbiden dolandırıcı. Rünler etkisi oluyor tabiki ama o kadar değil. Para kalmıyor yani. Bence ödemeyin. 😃 Full bitirmeye oynuyorsanız orası ayrı tabi.

Aşırı gereksiz bir şey. Oyunu dün bitirdim ve bitirmeden önce rün yazıcısında kılıçlarıma rün yazdıracaktım fakat vazgeçtim. Verdiği özellikler tırt, kullanacaksanız sadece kılıçlarınıza ek yuva eklemek için kullanın.

Cevaplar için teşekkürler. Ben de oyunu 2 saat önce üçüncü kez bitirdim rünlerle uğraşayım DLC kısmına öyle başlarım dedim fakat çok pahalı ve elimizdeki ürünleri nerdeyse çeyrek fiyatına satıyoruz bu durumdan dolayı vazğeçtim.

Aşırı gereksiz bir şey. Oyunu dün bitirdim ve bitirmeden önce rün yazıcısında kılıçlarıma rün yazdıracaktım fakat vazgeçtim. Verdiği özellikler tırt, kullanacaksanız sadece kılıçlarınıza ek yuva eklemek için kullanın.

Anaforun menzilini uzatıyor ama önceki 3 rünün özelliğini kullanamıyorum bu sefer. Mantıklı mı anlayamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı