Witcher 3'te rün yazıcısı ne işe yarıyor?

Durmazzali47

Decapat
Arkadaşlar, oyunu ikici kez bitiriyorum bu defa rün yazıcısına bir şans vereyim dedim. (heard of stonedaki rün yazıcısı)
Bu rün yazıcısı tam olarak ne işe yarıyor?
Arkadaş ben bu adam 5k, 10k, 15k olmak üzere toplam 30 bin Kron para verdim. Oynayanlar bilir bu parayı kazanmak kolay değil, el emeği göz nuru. E sonra ne oldu? Adam sayemde artık rün yazabiliyor ama hala rünlerini ben parayla almaya çalışıyorum. Ben yardım derneği miyim de 30 bin Kron verdim karşılığını alamıyorum? Biraz beklemem mi gerekiyor yoksa bu yaptığım düpedüz enayilik miydi?

Arkadaşlar, oyunu ikici kez bitiriyorum bu defa rün yazıcısına bir şans vereyim dedim. (heard of stonedaki rün yazıcısı)
Arkadaş ben bu adam 5k, 10k, 15k olmak üzere toplam 30 bin Kron para verdim. Oynayanlar bilir bu parayı kazanmak kolay değil, el emeği göz nuru. E sonra ne oldu? Adam sayemde artık rün yazabiliyor ama hala rünlerini ben parayla almaya çalışıyorum. Ben yardım derneği miyim de 30 bin Kron verdim karşılığını alamıyorum? Biraz beklemem mi gerekiyor yoksa bu yaptığım düpedüz enayilik miydi?

Henuz oyunu oynamadim ama Google'da basit bir arama ile ogrendigim kadariyla sen o parayi veriyorsun ki o vatandas runleri uretebilecek alet edevati satin alsin. Daha gelismis runler icin daha gelismis alet edevat lazim, o sebeple ekstra para veriyorsun gelistirmek icin.

3 taş yuvası yerine bir tane sağlam bir rün özelliği ekliyorsunuz. Rünler için ekstra para vermiyorsunuz sadece bazı taşlar gerekiyor. Sen para verdikçe rünler ve seviyeleri artacak.

Tüm ödemeleri yapmışsınız. Rün yazdırma kısmından yazdırabilmeniz lazım. Rün yazdırma işlemini 3'ten az rün soketi olan ekipmanlara yaptıramıyorsunuz. Gerekli sayıda soketi olan bir ekipmanınız olduğuna emin olun. Yoksa biraz para verip soket de eklettirebiliyorsunuz. Rün yazdırınca tüm soketleri kaplıyor, aklınızda bulunsun.

Oynayanlar bilir bu parayı kazanmak kolay değil, el emeği göz nuru. E sonra ne oldu? Adam sayemde artık rün yazabiliyor ama hala rünlerini ben parayla almaya çalışıyorum. Ben yardım derneği miyim de 30 bin Kron verdim karşılığını alamıyorum? Biraz beklemem mi gerekiyor yoksa bu yaptığım düpedüz enayilik miydi?

Enayilik demeyelim de oyunun yan paketinin bizi sürüklediği saçmalıktan dolayı yaptığımız iş diyebiliriz. 30k para vermeyi geçtim o rünleri almak için bu sefer 1500-2700 arası Krona ihtiyaç oluyor o beni de kopartıyor.

Rün yazıcısı göğüslüğünüz ve kılıçlarınız için rünler yazar. Ayrıca rün satar. Ben örneğin kılıçlarım için işaret kullandığımda etkisinin geçmesini kullanıyorum. Zırhım içinse ok saptırma kullanıyorum. Bu şekilde çeşitli rünler yazdırabilirsiniz. Ayrıca kılıçlarınıza rün soketi de ekletebilirsiniz.
Rünlerin işlevlerini buradan öğrenebilirsiniz.

Yani arkadaşlar ben de fark ettim geliştiğini ama güçlü ve değerli rün taşlarını almasj ve yazdırması çok masraflı be abi. Yani 30k verince zaten epey bi kıtlığa girdim, şimdi 30k verdiğim hizmetin karşılığını alacak param yok. Yani ne bileyim 30k kron da kolay kazanılmıyor. Bir kontrattan 300-600 kron anca alıyorsunuz. Yani moralim bozuldu ben o parayı daha yararlı işlere verebilirdim sanki. Bana enayilik gibi geliyor hala. Keşke adamı öldürüp paraları alabilsem :D

-Araba nerde?
-Müşteride
-Para nerde
-ııee yarın v-vericekler
-Araba nerde?
-Müşteride
-E para nerde?
Sjdkfjd

Son düzenleme:

Geri
Yukarı