The Witcher 3 Sıkmaya Başladı

Yeteneklerin kapalı diye savaşlar akıcı gelmiyor olabilir oyunu hileyle bitir demiyorum gelişmek için yardımcı olarak trainer kullan savaşlar zevk verdiğinde de trainer'ı bırak.

Witcher 2’yi zevkle oynamıştım. Genelde çok iyi yorum yapılmıyor o oyuna. Witcher 3’e de o gazla hemen ardından başlamıştım. Bilemiyorum, oyun gibi değil de farklı bir dünya gibiydi. Beni aştı, sadece benim bu düşüncelere sahip olmamam da hoşuma gitti. İçim yanıyordu herkes övdüğü için. Bazı insanlar oynayamıyormuş demek ki. :D

Daha fazla oynamanız gerekiyor. Witcher evreni hakkında herhangi bir bilginiz yoksa ve direkt olarak 3. oyundan başladıysanız bu şekilde hissetmeniz normal. Geralt of Rivia hakkında daha fazla bilgi edinip, evreni birazcık daha keşfederseniz keyif alacağınıza inanıyorum. Millet Witcher 3'ü inanılmaz övüyor, bu sizin oyuna karşı olan beklentinizi yükseltmiş olabilir.

Bu bir zevk meselesi ben oynarken acayip haz alıyorum belirli aralıklar da tekrar başlayıp bitiriyorum(7-8 ay da bir) beni oyun adeta içine çekiyor kendi evrenine hikayesi mekanikleri vuruş hisleri seçim hakları beni oyuna bağlayan faktörler

İşte ne biliyim şöyle ödülleri var şu kadar popüler olmuş herkes çok övmüş vs. ben neden sevmedim sevme arkadaşım herkes kırmızıyı, maviyi, acıyı, ekşiyi sevecek diye bir şey yok ki adı üstüne bu zevkler kişiseldir sana hitap etmiyor demek ki.

Bence Bağzı şeyler abartılıyor. o yüzden bu hale geliyor. Beklentiyi karşılayamayınca sonuç bu oluyor.
Online oyun bağımlısı arkadaşlar bilir.
Knight- Silkroad-Metin2 ci tayfa çok iyi bilir. Adam grafiklerine yapısına hasta olmuştur.
Yıl 2000'ler nasılda zaman geçti üstünden ama hala yaşayanları var.

Ben de Witcher 3'ten çok sıkılıp bırakmıştım. Onun öncesinde Witcher 1'i zor da olsa oynayıp bitirmiştim ve zevkliydi aslında. Witcher 2'de de sıkıldım 3'e geçtim onda da sıkıldım. Tuhaf ama gerçek.

Daha fazla oynamanız gerekiyor. Witcher evreni hakkında herhangi bir bilginiz yoksa ve direkt olarak 3. oyundan başladıysanız bu şekilde hissetmeniz normal. Geralt of Rivia hakkında daha fazla bilgi edinip, evreni birazcık daha keşfederseniz keyif alacağınıza inanıyorum. Millet Witcher 3'ü inanılmaz övüyor, bu sizin oyuna karşı olan beklentinizi yükseltmiş olabilir.
Bu bir zevk meselesi ben oynarken acayip haz alıyorum belirli aralıklar da tekrar başlayıp bitiriyorum(7-8 ay da bir) beni oyun adeta içine çekiyor kendi evrenine hikayesi mekanikleri vuruş hisleri seçim hakları beni oyuna bağlayan faktörler

İşte ne biliyim şöyle ödülleri var şu kadar popüler olmuş herkes çok övmüş vs. ben neden sevmedim sevme arkadaşım herkes kırmızıyı, maviyi, acıyı, ekşiyi sevecek diye bir şey yok ki adı üstüne bu zevkler kişiseldir sana hitap etmiyor demek ki.

Evet biraz beklentilerim yüksek başladım ama oynanışta fln bi sorun yok sorun bayıcı bir ilerleyişe sahip olması. Ben RPG olarak başladığım her oyunda önüme çıkan en ufak notu bile okuyorum ki hikayeyi hissetmek ve içine dalabilmek için The Witcher 3'de aynısını yaptım ama dalamıyorum dünyasına kendime soruyorum neden oynayamadığımı ama yok hiçbirşey :D hiçbirşey hissedemiyorum oyunu oynarken.
Bence Bağzı şeyler abartılıyor. o yüzden bu hale geliyor. Beklentiyi karşılayamayınca sonuç bu oluyor.
Online oyun bağımlısı arkadaşlar bilir.
Knight- Silkroad-Metin2 ci tayfa çok iyi bilir. Adam grafiklerine yapısına hasta olmuştur.
Yıl 2000'ler nasılda zaman geçti üstünden ama hala yaşayanları var.

Evet benimde mesela Resident Evil 3 takıntım vardı ara sıra PC'de bile oynarım, internette sıkılan arkadaşlara online oyunlara alıştığınız için olabilir demişler ama :D ben çok kısıtlı online oynarım genelde single oyunlar beni daha çok cezbeder. Mesela The Evil Within 2 Oynadım hikayesi oynanışı muazzam'dı.

Geri
Yukarı