The Witcher 3 Sıkmaya Başladı

Rekabetçi oyun oynayanlara kültürel ve felsefi açıcan yoksun ve yeni yetme olduklarını söylemişşiniz şuan bu katagoriye sizde giriyosunuz, ben size haddinizi bildirdim siz bana değil. Ben rekabetçi online oyunları şuan neredeyse hiç oynamıyorum ama oynadım ara sırada oynamaya devam ediyorum siz yeni yetme kültürden yoksun vb. diyince ağzınızın payını vermek zorundayım boş yapmayın. Dediğim gibi rekabetçi oyun oynayan insanlara kültürden yoksun ve yeni yetme demek ayıp ve densizliktir. Konuştuklarınıza dikkat edin !.
Hadi arkadaşım hadi uzatma artık. Özür dileyeceğine bir de zeytinyağı gibi üste çıkıyor. Görüşüme katılırsın veya katılmazsın o senin bileceğin iş ama şahsım hakkında kafandan atıp tutamasın bunu bil. İyi geceler iyi forumlar sana.

Son düzenleme:
Hadi arkadaşım hadi uzatma artık. Özür dileyeceğine bir de zeytinyağı gibi üste çıkıyor. Görüşüme katılırsın veya katılmazsın o senin bileceğin iş ama şahsım hakkında kafandan atıp tutamasın bunu bil. İyi geceler iyi forumlar sana.

Şahsın hakkında söylediklerinden sonra istediğim gibi atıp tutabilirim, sen nasıl genel olarak bu oyunları oynayanlara kültürsüz ve yeni yetme diyorsan.

Şahsın hakkında söylediklerinden sonra istediğim gibi atıp tutabilirim, sen nasıl genel olarak bu oyunları oynayanlara kültürsüz ve yeni yetme diyorsan.
Yersiz ve gereksiz bir davranış gösteriyorsun şu anda. Bir hata yaptın s*çtın sıvama bari arkadaşım kendini küçük düşürüyorsun. Hatanı kabul edip özür dilemeni bekliyorum halen. Özür dilemekte bir erdemdir bu seni küçük düşürmez.

Yersiz ve gereksiz bir davranış gösteriyorsun şu anda. Bir hata yaptın s*çtın sıvama bari arkadaşım. Özür dilemeni bekliyorum halen. Özür dilemekte bir erdemdir.

Dün uykusuzluktan bir cümleyi anlamsız kurmuşum, tekrardan söylemek istiyorum bu sefer anlamlı bir cümle ile, sen genelleme olarak rekabetçi oyun oynayan insanlara kültürsüz ve yeni yetme diyorsun burda hemfikiriz değil mi ? (evet), ozaman sende yeni yetme ve kültürsüzsün ayrıca benim gözümdede hadsiz ve densiz birisin. 40 yaşında CSGO oynayanda var 10 yaşında oynayanda ben oynamıyorum şahsen ama sen genelleme yaparak rekabetçi oyun oynayan insanlara hakaret etme hakkın yok. Tekrar ediyorum hadsizlik ve densizliktir. İyi forumlar.
Yersiz ve gereksiz bir davranış gösteriyorsun şu anda. Bir hata yaptın s*çtın sıvama bari arkadaşım kendini küçük düşürüyorsun. Hatanı kabul edip özür dilemeni bekliyorum halen. Özür dilemekte bir erdemdir bu seni küçük düşürmez.

Ben özür dilemekten çekinen biri değilim ayrıca söylediğin şey genelleme ve aşşağılayıcı bir dil, seninde özür dilemeni bekleyerek erdemlik gösterip tartışmayı sen başlatmana rağmen özür diliyorum.

Son düzenleme:
Dün uykusuzluktan bir cümleyi anlamsız kurmuşum, tekrardan söylemek istiyorum bu sefer anlamlı bir cümle ile, sen genelleme olarak rekabetçi oyun oynayan insanlara kültürsüz ve yeni yetme diyorsun burda hemfikiriz değil mi ? (evet), ozaman sende yeni yetme ve kültürsüzsün ayrıca benim gözümdede hadsiz ve densiz birisin. 40 yaşında CSGO oynayanda var 10 yaşında oynayanda ben oynamıyorum şahsen ama sen genelleme yaparak rekabetçi oyun oynayan insanlara hakaret etme hakkın yok. Tekrar ediyorum hadsizlik ve densizliktir. İyi forumlar.
Hakaret etmiyorum haddime de değil. 'Yeni yetme' sözü de hakaret değildir ayrıca.Acemi,toy,genç anlamına gelir. Ben de rekabetçi oyunları seven ve keyifle oynayan bir insanım hakaret etmiş olsam bunu kendime de söylemiş olurum zaten.

Burada değinmek istediğim oyun dünyası LOL,CSGO;PUBG ve mobil oyunlar ile sınırlı olan hepsi değil yeni kuşaktan bazı oyuncu kesimlerinin Witcher 3 gibi kaliteli oyunlar hakkında bilgi ve deneyim sahibi olmadan olumsuzca eleştirilerde bulunması.
Sizin hatanız söylediklerimden hep yanlış anlam çıkarıyor olmanız.Yeni yetme sözünün bile hakaret olduğunu zannediyorsunuz. Ben size ne söyleyeyim ki şimdi.
Ben özür dilemekten çekinen biri değilim ayrıca söylediğin şey genelleme ve aşşağılayıcı bir dil, seninde özür dilemeni bekleyerek erdemlik gösterip tartışmayı sen başlatmana rağmen özür diliyorum.
Tartışmayı siz başlattınız ben değil her neyse artık. Sizi kırıcı söz ve davranışlarda bulunduysam ben de özür dilerim.

Son düzenleme:
Çok stresli bir milletiz, tahammül sınırımız çok aşağılarda. En fazla beş sayfa sürüyor şu konularda düzgün tartışmalar.
Kimse özel olarak alınmasın lütfen üzerine, ortaya attım ben lafı genel konuşuyorum.
Kimse benim ayranım ekşi demiyor. Ülkenin ayarlarıyla oynayanlar utansın. :)

Evet arkadaşlar Witcher 2 bitirdikten sonra 3 başladım ve bir nefeste yok ettim tüm senaryoyu, oynayamayan arkadaşlar 1. veya 2. oyunu bitirip daha sonra başlasınlar.

Geri
Yukarı