The Witcher 3 sonu kötü bitiyor

Bütün sonları denememe rağmen Ciri ölüp gidiyor. Ben ölmemesini istiyorum. Bunun bir yolu var mı?
Bir yolu var elbette, ama son görevdeki yaptığın seçimlere bağlı diye biliyorum. İnternete
"witcher endings ciri alive"
yazarsan çeşitli video ve kaynaklar çıkıyor. Uzun süre önce bitirdiğimden detaylı bilgi ve Türkçe ayrıntı veremiyorum.

Tek yapman gereken Ciri'ye 18 yaşını geçmiş bir bireymiş gibi davranmak, Witcher 3'te iyi son yapmak çok kolay.
Ciri'nin olmedigi bir son mevcut, oyuna yeniden baslayip Ciri'yi surekli desteklemeniz gerekiyor. En onemli nokta ise; Ciri'yi krala vermemeniz.
Orası fark etmiyor, Ciri'yi Velen yerine imparatora götürürse witcher yerine kraliçe oluyor. Her iki türlü de iyi son.

Ciri'nin olmedigi bir son mevcut, oyuna yeniden baslayip Ciri'yi surekli desteklemeniz gerekiyor. En onemli nokta ise; Ciri'yi krala vermemeniz.

Kralın olduğu görev gelmiyor direk velende kurt adam ile görüş ve avcıları alt et diye bir görev geliyor sonra ise koca karıyı öldürüyorum oyun bitiyor
Tek yapman gereken Ciri'ye 18 yaşını geçmiş bir bireymiş gibi davranmak, Witcher 3'te iyi son yapmak çok kolay.

Orası fark etmiyor, Ciri'yi velen yerine imparatora götürürse Witcher yerine kraliçe oluyor. Her iki türlü de iyi son.

Hangisini seçersem seçeyim durum hep aynı oluyor.
Bakın ekran görüntüsü de burada.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (298).png
    Ekran Görüntüsü (298).png
    3 MB · Görüntüleme: 165
Son düzenleme:
Kralın olduğu görev gelmiyor direk velende kurt adam ile görüş ve avcıları alt et diye bir görev geliyor sonra ise koca karıyı öldürüyorum oyun bitiyor

Hangisini seçersem seçeyim durum hep aynı oluyor.
Bakın ekran görüntüsü de burada.
Tek bir sahne ile mutlu veya kötü sonlara ulaşılmıyor. Oyun sürecinde akıllıca kararlar vererek iyi sona ulaşıyorsun. Örneğin;

Kaer Morhen'de kartopu savaşı yaparak onu eğlendireceksin.

Ciri'yi var Emreis'e götürmeyeceksin.

Ciri'yi Skjall'ın mezarına götüreceksin.

Avallac'h'ın mekanını dağıtıp Ciri'yi eğlendireceksin.

Novigrad'daki büyücüler loncasında Ciri'yi tek bırakmayıp yanında kalacaksın.

Bu seçimler en önemlileri. Bunları yaptığın taktirde mutlu sona ulaşırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı