The Witcher 3 Ultra Low grafik yapma

metincq

Centipat
Daha fazla  
Selamlar öncelikle. Witcher 3 aldım ama sistemim çok kötü. Acaba çözünürlüğü 720x576 yapıp grafikleride en en en düşük grafiğe çekme şansım var mı? Çünkü o ayarlarda 30FPS alacağıma inanıyorum. Eğer böyle bir şansım varsa nasıl yapacağımı söylerseniz sevinirim.

Sistem:
  • i5 7200u
  • Radeon R5 M330
  • 4 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi çözünürlüğe çekersen çek hangi ayarı yaparsan yap 30 fps çok zor bu sistemde. Sanırım laptop kullanıyorsun böylece neredeyse imkansız oluyor.

Selamlar öncelikle. Witcher 3 aldım ama sistemim çok kötü. Acaba çözünürlüğü 720x576 yapıp grafikleride en en en düşük grafiğe çekme şansım var mı? Çünkü o ayarlarda 30FPS alacağıma inanıyorum. Eğer böyle bir şansım varsa nasıl yapacağımı söylerseniz sevinirim.

Sistem:
  • i5 7200u
  • Radeon R5 M330
  • 4 GB RAM
AMD'yi bilmemde Nvidia üzerinden custom resolation ayarları vardı. Bir göz atın isterseniz belki sizdede olabilir. Ultra low grafikler için config değişimi yapılabilir. Üstteki arkadaşımında belirttiği gibi pek ümitli olmayın bencede çünkü zor gibi.

Sistem:
  • i5 7200u.
  • Radeon R5 M330.
  • 4 GB RAM.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda ki gibi bir şey yaparsan 30 FPS alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda ki gibi bir şey yaparsan 30 FPS alabilirsin.

Hocam bu grafiklerdede olmaz olsun böyle oyun :D
Çözünürlüğü 1024x768'in altına nasıl düşürebilirim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı