The Witcher 3 ve Red Dead Redemption 2 fazla abartılmıyor mu?

RDR2 sadece bir oyun değil, sanat eseri.

Witcher belki olabilirde RDR 2 gördüğüm kadarıyla mükemmel bir oyun.

Sevmemiş olabilirsiniz, her oyun herkese hitap edecek diye bir kural yok sonuçta.
Tabi sırf siz sevmediniz diye bir oyuna çöp demeyi de doğru bulmuyorum.

Katılıyorum GTA 5 ve NieR:Automata™ daha güzel bir de bu oyunlar benim en sevdiğim 1. 2. oyunlar falanda değil yani en sevdiğim oyun olan Half-Life 2 ve yine en sevdiğim 2. oyun olann Hotline Miami serisi kesinlikle RDR'den çok daha güzel.

RDR2 boşuna abartılmıyor. Çünkü bir oyunun yapabileceği her şeyi en üst seviyeden yapıyor.

RDR2 daha iyi kanka.

RDR 2 de felsefe bile yok bence bu oyunların hikayesinde biraz aynı film gibi felsefe olmalı en iyi filmlere bak bir matrix godfatther a falan hepsinde felsefe var hl 2 ve hotline miamide felsefe varken oynadıktan sonra düşünüyorken RDR 2 de felsefe yok.

Abi eski konulara mesaj atma çabası niye? Zevk meselesi bunlar. Size hitap etmeyince çöp olmuyor. Oyunda anlamayan adamlar gelip burda çöp yazıyor. Komik yani. İki oyun da birbirinden harika olduğu gibi başka harika oyunlar da vardır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…