The Witcher 3 ve Red Dead Redemption 2 fazla abartılmıyor mu?

450155

Decapat
İnternette dolaşırken çok fazla Witcher 3 övdüklerini gördüm. Bu oyun nedir bir bakayım dedim indirdim. Oynamaya başladım aradan 4-5 saat geçti, ben hala hiçbir şey anlamadım. Geçemediğim bir bölüm vardı, başka bir kanaldan bakarak yapmaya karar verdim. Adamın üstünde değişik değişik zırhlar, kılıçlar, level dizaynı çöp bir oyun. Hiç beğenmedim. Ayrıca çok fazla ara sahne var. Onun yerine gidip film-dizi izlerim. Benim neticede oyunlara girme sebebim eğlenmek değil mi?

İnternette dolaşırken çok fazla Witcher 3 övdüklerini gördüm. Bu oyun nedir bir bakayım dedim indirdim. Oynamaya başladım aradan 4-5 saat geçti, ben hala hiçbir şey anlamadım. Geçemediğim bir bölüm vardı, başka bir kanaldan bakarak yapmaya karar verdim. Adamın üstünde değişik değişik zırhlar, kılıçlar, Level dizaynı çöp bir oyun. Hiç beğenmedim. Ayrıca çok fazla ara sahne var. Onun yerine gidip film-dizi izlerim. Benim neticede oyunlara girme sebebim eğlenmek değil mi?

Witcher bilmem ama RDR2 bir başyapıt on numara oyundur.

çöp bir oyun. Hiç beğenmedim. Ayrıca çok fazla ara sahne var. Onun yerine gidip film-dizi izlerim. Benim neticede oyunlara girme sebebim eğlenmek değil mi?
Oyunu biraz daha oynayıp öğrenmen gerekli. Aynı kitap gibi, başı sıkıcı olabilir ama sonunda "Neden bitti bu ya?" diye üzülürsün.

Herkesin seveceği tek bir tür oyun olmak zorunda değil. İyi bir hikaye anlatımı, ortalama üstü bir oynanışla birleştiği zaman gayet keyifli bir oyun da çıkıyor kimisi için. Sen aksiyon seversin, bir başkası koyu bir hikaye, öteki strateji. Witcher 3 benim için çok keyifli bir oyundur. 116 saatim var, yakında bir kez daha başlayacağım.

İnternette dolaşırken çok fazla Witcher 3 övdüklerini gördüm. Bu oyun nedir bir bakayım dedim indirdim. Oynamaya başladım aradan 4-5 saat geçti, ben hala hiçbir şey anlamadım. Geçemediğim bir bölüm vardı, başka bir kanaldan bakarak yapmaya karar verdim. Adamın üstünde değişik değişik zırhlar, kılıçlar, Level dizaynı çöp bir oyun. Hiç beğenmedim. Ayrıca çok fazla ara sahne var. Onun yerine gidip film-dizi izlerim. Benim neticede oyunlara girme sebebim eğlenmek değil mi?

Hocam siz CS oynayın RPG sizlik değil. Ben ana hikayesi 8 saat olan Witcher 2'yi 30 saattir oynuyorum ve daha bitmesine çok var. Bu arada dikkat enis cherryson duymasın

Geri
Yukarı