The Witcher 3 ve Red Dead Redemption 2 fazla abartılmıyor mu?

100'den fazla ödül almış oyuna kötü demek sonra zevk meselesi. Ya bırak bu işi git Zula çar kas ya.
Ya arkadaşım hala fanboyluk yapıyorsun sadece. Ödül almış her şeyi herkes beğenmek zorunda değil. Beni sarmıyor kötü yanları var bana göre. Ödül aldı diye kimse sevmek zorunda değil.

He bu arada istediğiniz kadar haha emojisi atın hiçte bir taraflarım da değil umursamıyorum. Witcher 3 denen çöpün ne kadar abartıldığını bilmeyen yoktur herhalde.

Sana göre fazla abartılmış olabilir fakat bu oyun çöp değil, sorun senin RPG-Action türündeki oyunları sevmiyor olman, onlarca ödül almış bir oyuna çöp diyemezsin, o kadar insanın beğenisini kazanmış bir oyun sırf sen beğenmedin diye çöp olmuyor...

Aynen kardeşim ikisi de çöp!
1619289587819.png

1619289616014.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konunun özeti:

-aBi OyUnU 3 sAniYe OynAdIm bEN hayaTımDa bU AbaRtIaLAN biR oyUn GörmEdim yaaaaa oyUn çÖp buNe böYle bEn 5 lvlim ama 40 lvl iSteyEn yaN gÖrevE gidiyOrUm NiYe ölÜyoRuM bEn Ya? Çöp zIrHlaR,mEkanİkleR çÖp,kOmBaT çÖp hİkAyEyİ aNlAyAmıYorUm oyUndA oNlarca seçİm Bar aMa HiÇ RPG elementi yok RDR 2 de 2 DK oYnaDım aBi hAyaTımDa bU kAdaR aBaRtılAn oyUn göRmEdİm yaaaaaa 🤪😝

Geri
Yukarı