The Witcher 3: Wild Hunt Next-gen tekrar ertelendi!

Hocam ertelesinler Cyberpunk 2077 gibi erken çıkış yaparak hayal kırıklığı yaşatmasından iyidir.

Ben şahsen Netflix yapımı olan diziyi de hiç sevemedim. 1. sezonu zar zor bitirmiştim. Ardından 2. sezonunu varlığını bile unuttum. Ondan da uzun zaman önce 1. bölümünü izledim sonra izleyemedim. Oyuncu seçimi konusunda özellikle dizi de inanılmaz kötü bir iş yapmışlar. Henry Cavill hatırına bile izleyemedim. Özellikle Netflix her yapımında olduğu gibi siyahi oyuncuları gözümüze sokmaları çok sinir bozucu. Çektikleri fantastik dizilerin geçtikleri evrenlerine hiç saygıları yok.

Ben şahsen Netflix yapımı olan diziyi de hiç sevemedim. 1. sezonu zar zor bitirmiştim. Ardından 2. sezonunu varlığını bile unuttum. Ondan da uzun zaman önce 1. bölümünü izledim sonra izleyemedim. Oyuncu seçimi konusunda özellikle dizi de inanılmaz kötü bir iş yapmışlar. Henry Cavill hatırına bile izleyemedim. Özellikle Netflix her yapımında olduğu gibi siyahi oyuncuları gözümüze sokmaları çok sinir bozucu. Çektikleri fantastik dizilerin geçtikleri evrenlerine hiç saygıları yok.
Oyuncu seçimine girersek işin altından kalkamayız aşırı rezalet, Henry Cavill belki de biraz Freya Allan taşıyor diziyi. Benzerlik desen yok, oyuncular aşırı alakasız. Her şekilde, Witcher evreni üzerinden konuşursak, izlenecek bir dizi olduğunu düşünmüyorum. Hikayeye genel hatlarıyla hakim biriysen deli eder adamı. Belki de evrene yeni giriş yapacak, bilgisi olmayan ancak ilgisini çeken biri beğenebilir ancak, sanmıyorum bilgisi olan birinin ciddili seveceğini. Ayrıca Witcherların onca işaret içerisinden sadece Aard'ı bir sezon boyunca kullanmaları, Quen'in şeklini değiştirmeleri ve belkide en ikonik parça olan kurt madalyonunu lore'a uygun değilde Netflix'e özel almaları inanılmaz saçmaydı. Paranız mı yetmedi efektlere dostlar, başka işaret mi yok? Kurt madalyonunu kendin imal etme, internette 10 dolar birşeydir en fazla ya. Keza, (spoiler) Eskel'in ölmesi ne alaka ya? Böyle birşey ne oyunlar da ne de eserin orijinal çıkışı olan kitaplarda geçiyor hangi akla hizmet bu?

Son düzenleme:
Oyuncu seçimine girersek işin altından kalkamayız aşırı rezalet. Ayrıca Witcher'ların onca işaret içerisinden sadece Aard'ı bir sezon boyunca kullanmaları, Quen'in şeklini değiştirmeleri ve belki de en ikonik parça olan kurt madalyonunu Lore'a uygun değil de Netflix'e özel almaları inanılmaz saçmaydı. Keza, (spoiler) eskel'in ölmesi ne alaka ya? Böyle bir şey ne oyunlar da ne de eserin orijinal çıkışı olan kitaplarda geçiyor hangi akla hizmet bu? ayrıyeten kesinlikle karşıyım ırkçılık algılanması ama, siyahi elf nedir ya? Witcher'ı baz almayaraktan söylüyorum, hiçbir fantastik evrende denk gelen oldu mu?

Ben onlarca farklı fantastik kitap okudum ve ondan daha fazla oyun oynamış ve film izlemiş biriyim açıkçası hiçbir evrende siyahi bir elf tasvir edildiğine çok şahit olmadım. Sadece tek bir örnek verebilirim the Elder Scrolls evreninde Dark elf (dunmer) diye bir ırk var.

Oyuncu seçimine girersek işin altından kalkamayız aşırı rezalet, Henry Cavill belki de biraz Freya Allan taşıyor diziyi. Yine de izlenecek bir dizi olduğunu düşünmüyorum hikayeye genel hatlarıyla hakim biriysen deli eder adamı. Belki de evrene yeni giriş yapacak, bilgisi olmayan ancak ilgisini çeken biri beğenebilir ancak, sanmıyorum bilgisi olan birinin ciddili seveceğini. Ayrıca Witcherların onca işaret içerisinden sadece Aard'ı bir sezon boyunca kullanmaları, Quen'in şeklini değiştirmeleri ve belkide en ikonik parça olan kurt madalyonunu lore'a uygun değilde Netflix'e özel almaları inanılmaz saçmaydı. Keza, (spoiler) Eskel'in ölmesi ne alaka ya? Böyle birşey ne oyunlar da ne de eserin orijinal çıkışı olan kitaplarda geçiyor hangi akla hizmet bu? Ayrıyeten kesinlikle karşıyım ırkçılık algılanması ama, siyahi elf nedir ya? Witcher'ı baz almayaraktan söylüyorum, hiçbir fantastik evrende denk gelen oldu mu?
Evet ona ben de şaşırdım. Kitaplarda öyle geçiyor sanmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı