The Witcher 3: Wild Hunt remastered gelecek mi?

Lakayra

Hectopat
Selam, ben Steam'den The Witcher 3 alayım diyorum. Fakat remastered gelecek mi veya ne zaman gelecek baktığımda herhangi bir tarih bulamadım. Cyberpunk'a RTX geleceği için uzun süreler gelmeyecek demişlerdi fakat şu an alsam mı kararsızım. Bazı forumlarda 2022'ye ertelendiği söyleniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet arkadaşlar yılın 2. Çeyreğinde geleceği, adı collector edition olacağı PC için ışın izleme PS 5 ve xboxda yeni nesile özel gelcekmiş.
Bu habere göre geleceği doğrulandı.
Açıklandı zaten resmi olarak hocam.

Herhangi bir sorun çıkmazsa bu yıl içinde gelecek. Bir haber yapmıştım bu konuyla ilgili, bakabilirsin @Lakayra.

Kaplamalara yakından bakarsan çamur gibi sadece TPS olduğu için göze batmıyor.
Özellikle texture modu kurarsan aradaki fark çok iyi anlaşılıyor.
Hocam yanlış anlaşılmasın bir şey sormak istiyorum eğer TW3 günümüz grafiklerinde değilse hangi oyun onu geçebilmiş ki Yeni nesi olarak TW3 Cyberpunk ve Rdr2 oynadım ama aralarında pek bir fark yoktu sokaklar, yerler, taşlar haricinde.

TW3 Cyberpunk ve Rdr2 oynadım ama aralarında pek bir fark yoktu sokaklar, yerler, taşlar haricinde.
Cevabını kendin vermişsin hocam, onlar küçük farklar değil direkt texture gelişiminin farkı pixel sayısı artıyor.

Konsoldaki en yüksek grafikli oyun TLOU2, PC tarafında ise Final Fantasy XV.

2022 de next gen gelecekde sen bu oyunun neyine remastered istedinki oyunda hiçbir hata yok at ve zıplama mekanikleri kötü okadar grafikler zaten inanılmaz şuan da elimde 15klık pc var ultra ayarlarda 50 fps aldırıyo okadar iyi grafikleri var

2022 de next gen gelecekde sen bu oyunun neyine remastered istedinki oyunda hiçbir hata yok at ve zıplama mekanikleri kötü okadar grafikler zaten inanılmaz şuan da elimde 15klık pc var ultra ayarlarda 50 fps aldırıyo okadar iyi grafikleri var
O zaman Bu konuyu Açtığımda wither 3 Next gene geleceği duyurulunca kafa karışıklığı olmuştu. o yüzden böyle bir konu açmıştım. zaten 2022 ye ertelendi.
ek Olarak Benim remastered İsteme Nedenlerimden Birisi Ultrada Rtx 3070 İle Düşük fps Gibi Bir sorundu. Sonra anladığım kadarıyla ya nvdia yada Cd Projekt RED Bu sorunu düzeltti.

Geri
Yukarı