The Witcher 3 : Wild Hunt Takılıp Bir Anda Atma Sorunu

güney1647

Hectopat
Daha fazla  
Orijinal The Witcher 3 ' e sahibim ancak oyuna girdiğimde sadece 3-5 saniye oynayabiliyorum sonrasında bir anda kitlenip donuyor arkadan ses vermeye devam ediyor oyun hareketlerim falanda dahil sadece sesler çalışıyor yani. Biraz bekleyince ya hiç bir hata vermeden kendisi atıyor ya reset atmak zorunda kalıyorum yada kırmızı ekran verip bilgisayar kendini resetliyor. Ekran kartı driverlarım güncel ama bir türlü oynayamadım şu oyunu. Yardım ederseniz çok sevinirim ayarıca okuduğunuz için teşekkür ederim.

Sistem Özellikleri

Operating System: Windows 10 Home Single Language 64-bit
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-4570 CPU @ 3.20GHz (4 CPUs), ~3.2GHz
Vide Card: Sapphire Tec. AMD Radeon RX 480

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun RAMLER de olabilir. Oyunun dosyalarını doğrulayın olmazsa, çare ekran kartı sürücülerini bir daha kontrol etmek.

Sorun RAMLER de olabilir. Oyunun dosyalarını doğrulayın olmazsa, çare ekran kartı sürücülerini bir daha kontrol etmek.
ilginden dolayı teşekkür ederim. Ramlerimi daha yeni aldım ve bu tarz sorun çıkaracaklarını sanmıyorum çünkü GTA 5 , Resident Evil Biohazard,Fallout 4 gibi oyunları ultrada oynuyorum. Oyunun dosyalarınıda defalarca denedim ve ekran kartım güncel. napsam çözemedim :/

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı