The Witcher 3 yan görevlerin kaybolması

Jotti

Decapat
Öncelike bu oyuna çok geç başladığım için pişmanım ama aklıma takılan bir soru var. Tabelalarda yer alan bütün ilanlara aynı anda tıklayınca yan görevler kısmında sadece 1 görev görünüyor halbuki 6'ya yakın ilana tıklıyorum, bunu anlamadım yarın 1 görevi bitirip diğer bir ilanı sonra alıp kaybolup kaybolmadığına bakıcam, bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ilan bir görev değildir. Mesela bazen annesi için bakıcı arayanların ilanları da oluyor. Onlar görev değil. Ama ilanları aldıktan sonra sanırım 'V' tuşuna basarak tüm o ilanları okuyun. Okuduğunuz taktirde alınabilecek tüm kontratları alıyor.

Kanka ben yakın zamanda bitirdim. İlandan aldığın görevler içim (M) mapı açıp soru işaretli yerlere gidebilirsin. Tabelada en fazla 2 yan görev verir gerisi keşfedilmemiş yerdir. Yani haritada (?) olarak verir, yeni keşfedilmemiş yer diye yazar tabeladan kağıt alırsan.

Kanka ben yakın zamanda bitirdim. İlandan aldığın görevler içim (M) mapı açıp soru işaretli yerlere gidebilirsin. Tabelada en fazla 2 yan görev verir gerisi keşfedilmemiş yerdir. Yani haritada (?) olarak verir, yeni keşfedilmemiş yer diye yazar tabeladan kağıt alırsan.

Eyv kardo, sana birşey sormak istiyorum tabikide spoiler verme 😆 benim için oyunun hikaye ve bitişleri çok önemli oyun bittiği zaman hikaye doyurucumu yoksa oyun bittiğinde "ulan boşa vakit haramışız be" dedirtiyormu.

Sana şöyle diyeyim muazzam.
Ama direk ana hikayeyi bitirme ben dlc'ler ile oynuyordum, bütün yan görev gizli yerleri setleri açıp hikayeye yoğunlaştım daha güzel oluyordu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı