Çözüldü The Witcher 3 Yemek Yenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cagan_31

Decapat
Yer
Kaer Morhen
Böyle saçma sapan bir sorunla karşı karşıyayım. Aşağı yön tuşuna basınca yemiyor veya üst yön tuşuna basınca iksiri içmiyor. Ama envantere girip X'e basınca yiyor yemeği. Anlamadım gerçekten. Bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yiyecekleri yerleştirdiğiniz halde böyle bir sorun varsa oyunu silip tekrar kurun ya da oyun dosyalarını doğrulatın.
Oyunu bilgisayarda mı oynuyorsunuz? Eğer öyle ise envanterde yiyecekleri yerleştirmeniz gerekiyor daha sonra sol altta görünmesi lazım. Sizde görünüyor mu?

1620387479914.png

Envanter de yemekleri yerleştirebileceğiniz slotlar bulunmakta. Bu slotlara yerleştirdiğinizde F-Y-R gibi tuşlara basarak yiyebilirsiniz, iksirleri içebilirsiniz. Profil fotoğrafınızı sevmedim 🤨

Oyunu bilgisayarda mı oynuyorsunuz? Eğer öyle ise envanterde yiyecekleri yerleştirmeniz gerekiyor daha sonra sol altta görünmesi lazım. Sizde görünüyor mu?

Eki Görüntüle 1012058

Yerleştirdim. Sol altta gözüküyorlar.

Envanter de yemekleri yerleştirebileceğiniz slotlar bulunmakta. Bu slotlara yerleştirdiğinizde F-Y-R gibi tuşlara basarak yiyebilirsiniz, iksirleri içebilirsiniz. Profil fotoğrafınızı sevmedim 🤨

Ben sizinkini çok sevdim vallahi. :D
Yiyecekleri yerleştirdiğiniz halde böyle bir sorun varsa oyunu silip tekrar kurun ya da oyun dosyalarını doğrulatın.
Oyun dosyalarını doğrulamak hiç aklıma gelmemişti. Yaptım ve işe yaradı, çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı