The Witcher 3 zamlandı!

Forumda birilerinin keyfinin kahyası olmaya mı çalışıyorsun? Ne yazıp yazmayacağımı sana soracak değilim. O laf seninle ilgili de yazılmadı. Balıklama atlamana gerek yok olaylara.
Keyfin kahyası olmaya çalıştığımı düşünmüyorum. Yalnızca ortada hiçbir sebep yokken gelip yorum yazman komiğime gitti ve uyarmak istedim :D. Senin de söylediğin gibi burası bir "forum". İstediğimi yazma ve cevap verme hakkım var.

Keyfin kahyası olmaya çalıştığımı düşünmüyorum. Yalnızca ortada hiçbir sebep yokken gelip yorum yazman komiğime gitti ve uyarmak istedim :D. Senin de söylediğin gibi burası bir "forum". İstediğimi yazma ve cevap verme hakkım var.
Komiğine gidebilir de gelip ne için uyarmaya çalışıyorsun? Uyarılacak bir şey söylediğimi sanmıyorum. İstediğine yazıp cevap verme hakkın her zaman var. İnsanlara "Şunu neden yazdın bunu neden yazdın?" demen de benim komiğime gitti.

Fiyatları gösteren eklentinin adı ne hocam? SteamDB eklentisi kullanıyorum da bu daha güzele benziyor.
Eklentinin adı Augmented Steam.

Maalesef The Witcher 3'te zamlandı.

Steam
Eki Görüntüle 1650987

PSN
Eki Görüntüle 1650990

Xbox
Eki Görüntüle 1650992

Bu 3 platformda The Witcher 3 zamlı olsa da Epic Games'te hala normal fiyatında. Almayanlar kaçırmasın derim.

Eki Görüntüle 1650996

Bir de The Witcher 1 ve 2 hala Steam'de zamsız fiyata satılmakta. Onları da kaçırmayın derim.

Eki Görüntüle 1650999

Ben yan görevler çok sıkıyor diye almamıştım. 2 tane DLC'yi ama orijinali duruyor. Sizce yanlış mı yaptım? Ama pakette bir daha Witcher 3 almam lazımdı. O parayla da GTA 4 aldım. :D

Ben yan görevler çok sıkıyor diye almamıştım. 2 tane DLC'yi ama orijinali duruyor. Sizce yanlış mı yaptım? Ama pakette bir daha Witcher 3 almam lazımdı. O parayla da GTA 4 aldım. :D
HoS DLC'si yeni bir ana hikâye zinciri içeriyordu. Ki bana kalırsa ana oyunun hikâyesinden daha etkileyiciydi. BaW ise yeni ana hikâye, yan görevler, etkinlikler vs. içeren bir harita ekliyordu. Bana kalırsa biraz talihsiz bir seçim olmuş GTA IV. Tabii The Witcher 3'ü severek oynamadıysan çok kaybın olmamıştır.

HoS DLC'si yeni bir ana hikâye zinciri içeriyordu. Ki bana kalırsa ana oyunun hikâyesinden daha etkileyiciydi. BaW ise yeni ana hikâye, yan görevler, etkinlikler vs. içeren bir harita ekliyordu. Bana kalırsa biraz talihsiz bir seçim olmuş GTA IV. Tabii The Witcher 3'ü severek oynamadıysan çok kaybın olmamıştır.

Kitabını bile aldım ama o aralar çok vaktim yoktu bende sonra alırım demiştim. Neyse izlerim artık :D.Bu indirimlerde RDR2, GTA4, bully gibi oyunlar aldım.

Geri
Yukarı