The Witcher 3 zamlandı!

Daha dün RDR 2 aldım forumda bu oyunu bitirenler hatrına. Y, ne forumda 2077 övenler için almıştım.:( şimdi istesem de alamam. İyi ki almışım.
Bu arada oyun harbiden güzel. Daha yeni pazar günü başladım ve 9 saatimi gömdüm. Muhtemelen rahat 100 saat oynayacağım gibi.

Bu arada oyun harbiden güzel. Daha yeni pazar günü başladım ve 9 saatimi gömdüm. Muhtemelen rahat 100 saat oynayacağım gibi.

DLC ile beraber 117 saat oynadım. Yan görevleri bitirmemiştim. Yan görevlerle beraber daha uzun sürer. İyi eğlenceler.

DLC ile beraber 117 saat oynadım. Yan görevleri bitirmemiştim. Yan görevlerle beraber daha uzun sürer. İyi eğlenceler.
Yaklaşık 50 saat'de korsan oynadığımı söylemem gerekiyor. Oyunu denemek için korsan indirmiştim ilk 1 saat'den sonra kesin alacağım demiştim ama indirim gelmedi oyunu bitirince indirim gelmişti yine de almıştım bir de bu kadar oynadım :D Henüz New-Gen ile bitirmedim.
1675187698445.png

Hocam anlatamadım galiba sen ben ya da başka kişi alabilir ama bir oyuna 400 TL vermeyen birçok insan var.
O konuda haklısınız bir oyuna verilecek miktar olarak 300 TL'den fazlası benim psikolojik sınırımın ötesinde.
Bir de dolara çevirince ucuz oluyor diyenlere de ayrı kıl oluyorum. Madem öyle o zaman bitcoin'e çevirelim.
0,0000023BTC için ettiğiniz lafa bak, ucuz işte. Alt tarafı 0,0000023BTC

O konuda haklısınız bir oyuna verilecek miktar olarak 300 TL'den fazlası benim psikolojik sınırımın ötesinde.
Bir de dolara çevirince ucuz oluyor diyenlere de ayrı kıl oluyorum. Madem öyle o zaman bitcoin'e çevirelim.
0,0000023BTC için ettiğiniz lafa bak, ucuz işte. Alt tarafı 0,0000023BTC
Benim sınırım yoktu ancak indirimlerden alıyordum en yüksek de 100TL'ye RDR2 aldım ve bu son gibi bir şey. Dediğiniz de çok haklısınız. Bu tarz yorum yapanlar yabancılara göre daha uygun aldığımızı söylüyor ama arada ki alım gücü farkı dağ kadar işte :(

Cyberpunk'ta DLC varmı hocam? Witcher 3 ten bahsediyorsunuz sanırım.
Witcher 3'den bahsediyor.

Yaklaşık 50 Saat'de korsan oynadığımı söylemem gerekiyor. Oyunu denemek için korsan indirmiştim ilk 1 Saat'den sonra kesin alacağım demiştim ama indirim gelmedi oyunu bitirince indirim gelmişti yine de almıştım bir de bu kadar oynadım :D Henüz New-Gen ile bitirmedim.
Eki Görüntüle 1652293

Korsan indirdin. Oyun çok güzel olduğunu görünce için cız etti. Merhamet ettin gittin oyunu satın aldın.:D dyingh lıght 1 de tavsiye ederim. Beğenirsen 2'yi almak sana kalmış.:)

Dolar 18 TL'yi geçti tüm her şeye zam geldi ama ben hala steamdeki oyunlara zam gelmesine alışamadım gitti :D Emekli Gerald Reis'e sonunda bu zamdan nasibini aldı. Oyun indirimlerde baya düşüyordu alan almıştır:) bitireli yıllar oldu görünce tekrar bi oynamak istemedim değil doğrusu

Geri
Yukarı