The Witcher 3'e 4.02 Güncellemesi Geldi!

SHYAH

Megapat
Daha fazla  
2.2 GB boyutuyla güncelleme 13 Mart itibarıyla geldi. Önemli olan içerikler şu şekilde:

PC Değişiklikleri
- DX12 için CPU optimizasyonu
- Ambient Occlusion değişikliği gelmiş, önceden kapattıysanız ayarlardan tekrar kapatmanız gerek.

Grafik
- Sular daha kaliteli.
- Ayarlar > Video > Grafikler kısmına Motion Blur seçeneği eklenmiş.

Görevler ve Oynanış
- Avallach görevinde bir bug vardı onu düzeltmişler (sonunda).
- Birkaç tane daha görev bugını düzeltmişler Allah razı olsun.

Paylaşılan içeriği okumak isteyenler için:

2.2 GB boyutuyla güncelleme 13 Mart itibarıyla geldi. Önemli olan içerikler şu şekilde:

PC Değişiklikleri
- DX12 için CPU optimizasyonu
- Ambient Occlusion değişikliği gelmiş, önceden kapattıysanız ayarlardan tekrar kapatmanız gerek.

Grafik
- Sular daha kaliteli.
- Ayarlar > Video > Grafikler kısmına Motion Blur seçeneği eklenmiş.

Görevler ve Oynanış
- Avallach görevinde bir bug vardı onu düzeltmişler (sonunda).
- Birkaç tane daha görev bugını düzeltmişler Allah razı olsun.

Paylaşılan içeriği okumak isteyenler için:

Oyunu bana önerir misiniz? RDR 2 ile ne farkları var tam olarak? İkisinden birini alacağım hangisini önerirsiniz iki oyun hakkında hiç bir bilgim yok.

Oyunu bana önerir misiniz? RDR 2 ile ne farkları var tam olarak? İkisinden birini alacağım hangisini önerirsiniz iki oyun hakkında hiç bir bilgim yok.

İkisi de taş gibi oyun. Witcher rol yapma aksiyon, rdr2 tps aksiyon. Western ilginizi çekiyorsa rdr, büyü, kılıç, fantastik evrenler ilginizi çekiyorsa witcher derim.

Yeni nesil güncellemesinden sonra optimizasyon sorunları olduğunu duyunca güncellememiştim bile oyunu. Oysaki çok beklediğim bir güncellemeydi, optimizasyon sorunları düzeldiğinde bir ara tekrar bitirmek istiyorum.

Yeni nesil güncellemesinden sonra optimizasyon sorunları olduğunu duyunca güncellememiştim bile oyunu. Oysaki çok beklediğim bir güncellemeydi, optimizasyon sorunları düzeldiğinde bir ara tekrar bitirmek istiyorum.

Hiçbir şeyi düzelmeyecek maalesef. Aslında Next Gen güncellemesi çıktığından bile daha sorunlu artık. Ciddi bir grafik farkının olmadığı gibi oyun artık stabil çalışmıyor bu yüzden eğer oynamayı düşünüyorsanız eski sürüm 1.31 kalıp üstüne grafik mod kurabilirsiniz hiç gerek 4.02 sürümünü kullanmanız bu adamlar Cyberpunk 2077 ile girdikleri havayı asla dağıtamayacaklar. Ellerinden doğru düzgün bir şey çıkmayacak şu saatten sonra belli ettiler ve ne yaşadıysalar artık bu oyunu geliştirirken Witcher 3 geliştirildiği dönemle alakaları falan kalmamış şirketin . Düzgün yaptıkları şeyleri bile bozmaya başladılar.

Ben yanlış ifade etmiş olabilirim. Next-gen'i hiç denemedim ben. Oynanmayacak gibi mi tam anlayamadım.

Oynanmayacak gibi değil tabii ki. Ben oyunun yarısını ilk sürüm ikinci yarısını next gen bitirdim. DLC'leri next gen oynuyorum. İkisini de deneyimledim ve kasması çok rahatsız ediyor. GPU CPU kullanımı saçmalık. 3060 kullanıyorum şehirde 40 FPS, neyseki oyunun az bir kısmı şehir içinde geçiyor.

Hiçbir şeyi düzelmeyecek maalesef. Aslında Next gen güncellemesi çıktığından bile daha sorunlu artık. Ciddi bir grafik farkının olmadığı gibi oyun artık stabil çalışmıyor bu yüzden eğer oynamayı düşünüyorsanız eski sürüm 1.31 kalıp üstüne grafik mod kurabilirsiniz hiç gerek 4.02 sürümünü kullanmanız bu adamlar Cyberpunk 2077 ile girdikleri havayı asla dağıtamayacaklar. Ellerinden doğru düzgün bir şey çıkmayacak şu saatten sonra belli ettiler ve ne yaşadıysalar artık bu oyunu geliştirirken Witcher 3 geliştirildiği dönemle alakaları falan kalmamış şirketin. Düzgün yaptıkları şeyleri bile bozmaya başladılar.

The Witcher 3 ile bu kadar iyi bir başarı yakalamışken yarım yamalak çıkardıkları Cyberpunk 2077 bütün güvenleri kırdı. Sonra Witcher 3 yeni nesil güncellemesini duyurdular bu sefer düzgün çıkartırlar akıllanmışlardır diye beklerken düzgün çalışan oyunu da bozdular. Kendi kendilerini isimlerini lekelediler. Sevdiğimde bir şirkettir kendisi Cyberpunk 2077'yi falan beğenmiştim ben. Umarım yeni oyunlarında tekrar böyle sıkıntılarla karşılaşmayız.

Geri
Yukarı