The Witcher 3'e gelecek yeni DLC'nin konusu ne olur?

Bir Kovir DLC’si için 200 gömmeye hazırım, ama o iş geçti. Gelmesinin imkanı yok artık.
CDPR yol haritasını Witcher ve Cyberpunk olarak belirledi aslında. Kendileri açıklamıştı. Şimdi Cyberpunk çıkardılar, sıra Witcher 4'e geldi. Ondan sonra Cyberpunk 2 olacak. Döngüye sokacaklar. Benim istediğim bildikleri Witcher yolundan devam etmeleri. Cyberpunk tarzına giriş biraz ağır geldi onlara. Hikaye değiştirip ve oynanışı geliştirip birbirinden bağımsız güzel bir Witcher serisi elde edebilirler aslında. Ubisoft'un berbat oyun serilerine karşılık çok daha etkili bir seri olur bence. Yeniliğe gitmek istiyorlar, anlıyorum fakat biraz fazla heyecanlı davranıyorlar. Bakalım ileride neler olacak, göreceğiz. Artık öyle bitmemiş oyun duyurma işine de kalkışamazlar korkudan :) O yüzden uzun süre yeni Witcher oyununun gelmesini bekleyeceğiz.

Sadece kozmetik DLC'si.
5 yıl daha çıkmaz yeni Witcher, CP77'den kazanıyorlar parayı. Eksik olan içerikleri tamamlayıp hikaye DLC'si çıkaracaklar.
İlk update V'nin olacak büyük ihtimalle ama yeni bir hikaye değil olan hikayeyi genişletecek ve update olduğundan bedava.
Görev tasarımcısı anlattı yaptığı yayında.

Ondan sonra Morgan Blackhand DLC'si çıkacaktır ve o DLC gelecekte geçerse Mr. Blue Eyes geçmişte geçerse Morgan ile oynarız.
Blue Eyes'ın Morgan olduğu kesin gibi birşey artık.

Arasaka sonu Cannon olacaksa V ile oynayacağımız bir DLC'de çıkar.

Ama 2 geniş DLC çıkarıp bırakmazlar CP lore'u Witcher lore'undan çok daha büyük ve 90'lar ve 2000'li yılların başları Night City'sine de gideceğizdir.

Oyun PS de tekrar satılmaya başladığı gibi en çok indirilenler listesinde 1. sıraya yerleşti, toparlandığında çok daha fazla satacaktır.

Yeni Witcher'da bu formülden ilerler.
CP77 açıkça Bethesda RPG'lerini örnek almış Exp sisteminde de direkt olarak Skyrim'in sistemini kullanmaları çok iyi oldu.

Dünyanın en sıkıcı combat sistemine sahip olan Witcher 3 formülünden devam etmeyeceklerdir.

Yabancı bir sitede 2022’e ertelendi diye haber yapılmış ama 2021’de mi çıkacaktı sanki. Firma çok sıkışık ya.

Şu Cyberpunk belası tamamen bitse de Witcher’a büyük bir DLC gelse artık. Çünkü 4 hayal ve Geralt’ın hikayesi bitiyor. En iyisi büyük bir DLC ve ardından 1 ve 2 için Remake Rematered vs. neyse yapılması olur heralde.

Bildiğiniz gibi CD PROJEKT RED, geçtiğimiz günlerde The Witcher 3 için yeni DLC yayımlayacağını duyurdu. DLC'nin, Witcher dizisinden izler taşıyacağını da belirtti. Bence yeni DLC Geralt'ın Ciri'yi ilk bulduğu zamanları anlatıyor olabilir. Ama bu konuda emin değilim tabii. Sadece bir tahmin, zaten detay da vermediler pek. Sizce yeni DLC'nin konusu ne olur? Bu yönde tahminleriniz var mı?
Üzülerek söylüyorum ama öyle bir şey olmayacak.
Yabancı bir sitede 2022’e ertelendi diye haber yapılmış ama 2021’de mi çıkacaktı sanki. Firma çok sıkışık ya.

Şu Cyberpunk belası tamamen bitse de Witcher’a büyük bir DLC gelse artık. Çünkü 4 hayal ve Geralt’ın hikayesi bitiyor. En iyisi büyük bir DLC ve ardından 1 ve 2 için Remake Rematered vs. neyse yapılması olur heralde.
Geralt'ın hikayesinin bitmesi Witcher 4 oyununun gelmeyeceği anlamına gelmiyor. Bunu neye dayanarak söylediniz bilmiyorum. Ayrıca cyberpunk gelen güncellemeler ile büyük ölçüde düzeltildi bunu oyunun steam değerlendirmelerinden de görebilirsiniz.

Üzülerek söylüyorum ama öyle bir şey olmayacak.

Geralt'ın hikayesinin bitmesi Witcher 4 oyununun gelmeyeceği anlamına gelmiyor. Bunu neye dayanarak söylediniz bilmiyorum. Ayrıca cyberpunk gelen güncellemeler ile büyük ölçüde düzeltildi bunu oyunun steam değerlendirmelerinden de görebilirsiniz.
Cyberpunk’ın durumu hakkında yorum yapmadım sadece çok zaman aldı. Witcher’ın Ciri ile veya farklı şekillerde devam edebilmesi gayet mümkün de benim demek istediğim Geralt’sız bir Witcher’a alışık olmadığımız ve zaman açısından kim bilir ne zaman çıkacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı