The Witcher 3'e mod yükleme

Staken

Hectopat
Selamlar, Witcher 3'e grafik modu yüklemek istiyorum ama nasıl yüklendiğini bilmiyorum. Hem nasıl yüklendiğini hem de güzel bir grafik modu önerseniz süper olur. Ayrıca Witcher 3'üm orijinal ve DLC nasıl yüklerim? Bedavaya yükler miyim daha doğrusu? Cevap veren herkese teşekkürler.

Eğer GOTY sürmünü almadıysanız DLCleri satın almanız gerekir. İndirimde yaklaşık 20 TL'ye kadar düşüyor GOTY sürümü. Onun dışında Nexus Mod'dan hesap açarak mod indirebilirsiniz.
GOTY Edition:
Mod:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Modları nexus mods'dan indirebilirsin, dlc'leri de 3 5 TL bir şey umarım korsan kullanmıyorsundur. Tekli aldığın için indirimlerle dlc leri 10 15 TL gibi bir fiyata bulabilirsin.

Eğer GOTY sürmünü almadıysanız eklentileri satın almanız gerekir. İndirimde yaklaşık 20 TL'ye kadar düşüyor GOTY sürümü. Onun dışında nexus Mod'dan hesap açarak mod indirebilirsiniz.

Hocam onu indirdim kurdum ama shaders mod açılmıyor onu aktif etmek için birşey mi yapmam gerek (doğru mu yazdım bilmiyorum boş verin orayı)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
modları nexus Mods'dan indirebilirsin, DLC'leri de 3 5 TL bir şey umarım korsan kullanmıyorsundur. Tekli aldığın için indirimlerle DLC'leri 10 15 TL gibi bir fiyata bulabilirsin.

Hocam korsana karşıyım :)

Hocam onu indirdim kurdum ama shaders mod açılmıyor onu aktif etmek için birşey mi yapmam gerek (doğru mu yazdım bilmiyorum boş verin orayı)
Modlamada yeniyseniz, buyrun. Çevirerek de okuyabilirsiniz. Çok detaylı bilgi veremeyebilirim çünkü The Witcher 3'ü tamamen modsuz oynadım.

Modlamada yeniyseniz, buyurun. Çevirerek de okuyabilirsiniz. Çok detaylı bilgi veremeyebilirim çünkü The Witcher 3'ü tamamen modsuz oynadım.

Modlamada yeniyim hocam ben normalde oyunları PS4'ten oynarım ama arkadaşım Witcher serisi aldı mod yapayım dedim bilgim yok kısaca.Okuyacağım teşekkürler.

Hangi modu kurmaya çalıştınız? Genelde kurulum mantığı aynıdır ama ufak farklar olabiliyor. Kurmak istediğiniz modun bağlantısını buraya atın, yardımcı olurum.

Örnek olarak bunu anlatayım o zaman.

Bağlantıdan modun ana sayfasına git, "files" sekmesine gir, "main files" başlığının altındaki "STLM 3.2"yi "manuel download"dan indir. İnen arşiv dosyasını klasöre çıkart, klasörün içinde "modTurbolighting" adında bir dosya olacak, o dosyayı oyunun ana dizinindeki "Mods" adlı klasörün içine atacaksın.
Ek olarak; oyunun ana dizininde "Mods" klasörü yoksa kendin oluşturabilirsin. Ana dizini biliyorsundur ama yanlışlık olmasın diye onu da belirteyim; Steam kütüphaneden oyuna sağ tıklayıp özellikler'i seçtiğinde açılan pencerenin yerel dosyalar sekmesindeki "yerel dosyalara göz at" butonu direkt olarak oyunun ana dizinini açar. Bu modun kurulumu bu kadar. Modların kurulumu açıklama kısımlarında çoğunlukla belirtilir, oradan bakabilirsin. Karışık gelirse yine yardımcı olurum.

Örnek olarak bunu anlatayım o zaman.

Bağlantıdan modun ana sayfasına git, "files" sekmesine gir, "main files" başlığının altındaki "stlm 3.2"yi "manuel download"dan indir. İnen arşiv dosyasını klasöre çıkart, klasörün içinde "modturbolighting" adında bir dosya olacak, o dosyayı oyunun ana dizinindeki "mods" adlı klasörün içine atacaksın.
Ek olarak; oyunun ana dizininde "mods" klasörü yoksa kendin oluşturabilirsin. Ana dizini biliyorsundur ama yanlışlık olmasın diye onu da belirteyim; Steam kütüphaneden oyuna sağ tıklayıp özellikler'i seçtiğinde açılan pencerenin yerel dosyalar sekmesindeki "yerel dosyalara göz at" butonu direkt olarak oyunun ana dizinini açar. Bu modun kurulumu bu kadar. Modların kurulumu açıklama kısımlarında çoğunlukla belirtilir, oradan bakabilirsin. Karışık gelirse yine yardımcı olurum.

Çok teşekkürler hocam. En iyi cevap seçeneği yok maalesef kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı