The Witcher 3'e ne kadar hakim olduğunuzu 10 soruyla test edin

İki soruda ki şaşırtmacalar hariç biraz basit kalmış ama elinize sağlık. İnsan oyunu sevince oyunla ilgili her şeyi yapası geliyor.

2 tane soruyu Hearts of Stone'u oynamadığım için cevaplayamadım onun haricinde 1 yanlış.

Bu akşam canım çok sıkıldı ve Witcher 3'ü 300 saat oynamış birisi olarak en az benim kadar burada birçok Witcher hayranı olduğunu düşünüyorum. Witcher 3 ile alakalı 10 soru hazırladım, cevaplara göre kim ne kadar Witcher 3'e hakim görmüş olacağız.

cevap yazarken her bir sorunun doğru şıkkını yazmanız gerek. her soru 10 puan. Aldığınız puanı ben yazacağım. 100 alan olursa şimdiden tebrik ederim. Haydi başlayalım :)

1- Geralt'ın, dettlaff ile savaşıp onu öldürdüğü mekânın adı nedir?

A) dun tynne b) beauclair mezarlığı C) tesham mutna D) profesör Moreau'nun laboratuvarı.

2 - hangi karakter Kaer Morhen'da Eredin'e karşı verilen mücadelede "kesin olarak" yer almamıştır?

A) Triss merigold b) eskel C) lambert D) letho.

3 - bir zamanlar Radovid'i eğiten ancak sonradan iki gözü de radovid tarafından çıkartılan büyücü kimdir?

A) philippa eilhart b) margarita laux-antielle C) keira metz D) felicia cori.

4- Ciri'nin ikna etmesiyle Vesemir'in intikamını almak için bald Mountain'in zirvesinde öldürülen karakter kimdir?

A) caranthir b) ımlerith C) eredin D) avallac'h.

5- hangisi anlaşma gereği olgierd von Everec'in Geralt'tan yapmasını istediği üç istekten biri değildir?

A) kardeşi Vlodimir'in eğlenceli vakit geçirmesi.
B) eşi ıris'te bulunan gülün getirilmesi.
C) lağımdaki kurbağanın öldürülmesi.
D) Borsodi'nin evinin getirilmesi.

6- hangisinin kral Radovid'e karşı yapılan suikastte parmağı yoktur?

A) zoltan b) vernon roche C) dijkstra D) philippa eilhart.

7- hangisi Witcher okullarından biri değildir?

A) engerek b) griffin C) kedi D) kaplan.

8- hangisi Ciri'yi bulmak için Geralt'a yardımcı olan karakterlerden biri değildir?

A) keira metz b) kanlı baron C) cerys an craite D) corinne tilly.

9- hangisi Toussaint'ta Syanna'nın bulunmasına kadar gerçekleşen olaylardan biri değildir?

A) milton de peyrac-peyran'in ölmesi.
B) Dettlaff'ın vampirlerle şehre saldırması.
C) Geralt'ın kaşık koleksiyoncusu'nun evine gitmesi.
D) Geralt'ın regis ile birlikte ayakkabı boyacısını bulması.

10- Geralt'ın gaunter o'DIMM ile oynadığı oyundaki bilmecenin cevabı nedir?

A) ayna b) kılıç C) yansıma D) su.

Öncelikle şunu belirtmeliyimki oyunu yeni oyun Plus modu haricinde 50 defadan fazla bitirdim yeni oyun Plus modundada neredeyse 13 defa oynadım soruların cevabina gelirsek
1-C
2. soruda yanlışlik var eğer Witcher 2 kaydı kullanip oynarsaniz Kaer Morhen savaşına lethoda katılabilir
3-a
4-b
5-C
6-a
7-D
8-C
9-B
10-D
Oyunu neden bu kadar çok oynadığımıda merak edenler için witcher sapığıyım :) Emin olun oyunu 3 5 defa bitirmiş olsanız bile bir dahaki oynayışınızda başka görevlerle karşılaşacaksınız ha birde ipucu vereyim açık dünyada gezerken gözünüze takılan farklı bir ağaç görürseniz etrafına bakmayı unutmayın

Son düzenleme:
Öncelikle şunu belirtmeliyimki oyunu yeni oyun Plus modu haricinde 50 defadan fazla bitirdim yeni oyun Plus modundada neredeyse 13 defa oynadım soruların cevabina gelirsek
1-C
2. soruda yanlışlik var eğer Witcher 2 kaydı kullanip oynarsaniz Kaer Morhen savaşına lethoda katılabilir
3-a
4-b
5-C
6-a
7-D
8-C
9-B
10-D
Oyunu neden bu kadar çok oynadığımıda merak edenler için witcher sapığıyım :) Emin olun oyunu 3 5 defa bitirmiş olsanız bile bir dahaki oynayışınızda başka görevlerle karşılaşacaksınız ha birde ipucu vereyim açık dünyada gezerken gözünüze takılan farklı bir ağaç görürseniz etrafına bakmayı unutmayın
2'nci soruda yanlışlık yok. 2'nci kaydı kullanıp oynasanız bile yine Letho %100 gelmiyor savaşa. Gelebilmesi için Letho ile alakalı bir yan göre var onun yapılması gerekiyor ve Letho'ya Kaer Morhen'a gitmesi gerektiği söylenmeli. Eğer 2'nci kayıtta Letho yaşıyorsa ve Witcher 3'teki Letho yan görevini yapmazsanız Kaer Morhen savaşına gelmiyor hatta Geralt, Letho ile hiç karşılaşmıyor bile. Soruda da ''Kesin olarak yer almamıştır'' yazıyor zaten. Dolayısıyla hata yok. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı