Çözüldü The Witcher 3'te hepsini topla görevi başarısız

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmetcan07

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller. Gwent kart koleksiyonu görevi başarısız oluyor forumlar da okudum Triss ile balo görevinde adamlar Gwent oynarken onlarla oynayıp 3 kartı kazanmam lazımmış. Ben o kartları şimdi consoldan alınca görev yine başarısız oluyor.

Çözüm
Hocam bende baron yaşıyor ölmedi daha.

Benim demek istediğim elime herhangi bir kart geçtiği zaman görev otomatik olarak iptal ediliyor, ben kartları konsoldan alabilirim problem o değil benim problemim elime bir kart geçtiği zaman koleksiyon görevi başarısız oluyor.

Peki kartların oyun sonuna bir etkisi var mı?
Yok...
1671617505902.png

Bu kartlar geri alınamamak üzere kaçırılabiliyor.

Ana görevde fazla ilerlersen görevle ilgili kişiler ortadan kaybolabilir. Mesela baron ölürse o kartı bir daha alamazsın.

Alabilir. Evinde bulunuyor.
Giden karakterlerin çoğu (belki de hepsi) için geçerli bu.

Benim demek istediğim elime herhangi bir kart geçtiği zaman görev otomatik olarak iptal ediliyor, ben kartları konsoldan alabilirim problem o değil benim problemim elime bir kart geçtiği zaman koleksiyon görevi başarısız oluyor.

Eki Görüntüle 1608912

Bu kartlar geri alınamamak üzere kaçırılabiliyor.

Son düzenleme:

Yok...

Çözüm

Geri
Yukarı