Sürprizbozan The Witcher 3'te Triss'e "Seni seviyorum" dedikten sonra Yennefer ile yatmak

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bir daha sevgilime laf atarsan ağzını burnunu kırarım. (!)
Kusura bakma ama Yen'i seçenlerin köle fantezisi olduğunu düşünüyorum ben. Cidden tiksindiğim çok az oyun karakteri vardır. Yen bunlardan biri.

Köle gibi davranılmak hoşuma gitmiyor.

Skellige'den gitmeden önce Yennefer seni bir yere çağırıyor hatta görevin adı son dilek. O görevi yapmazsan sorun yok veya görevin sonunda Yennefer'i sevmediğini söylersen. Aksi halde seni yatağa bağlayacaklar.

Ben son dilek görevini kaçırdım fark etmemişim ama Triss'le de birlikte olmadım fenere gitmedim veya benimle kal demedim ama yenle birliktelik yaşadım merak ettigim oyun sonuna etkisi nedir son dilek görevinin yine bizi sevecek mi yen ve Blood and Wine DLC sinin sonunda evimize yen mi yoksa Ciri mi gelecek.

Ben son dilek görevini kaçırdım fark etmemişim ama Triss'le de birlikte olmadım fenere gitmedim veya benimle kal demedim ama yenle birliktelik yaşadım merak ettigim oyun sonuna etkisi nedir son dilek görevinin yine bizi sevecek mi yen ve Blood and Wine DLC sinin sonunda evimize yen mi yoksa Ciri mi gelecek.

Eski save dönüp görevi yapabilirsiniz. Yoksa DLC'nin sonunda Ciri ya da Dandelion gelecek.

Belli bir yere kadar her ikisini de öpebiliyorsun o zaman anladığım kadarıyla ve sorun çıkmıyor sadece belli bir yere geldiği zaman seçim yapmak zorunda kalıyoruz değil mi yanlış anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı