Sürprizbozan The Witcher 3'te Yennefer ve Triss Geralt'ı odasına çağırıyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

183206

Megapat
Makaleler
1
Resimde de gözüktüğü üzere Yennefer ve Triss beni odasına çağırıyor. Daha önce spoilerini yemiştim, bizi yatağa bağlıyorlarmış ve sonra ikisini de kaybediyormuşuz.
İkisiyle de yattım ben oyunda :D Eğer odalarına gitmeyip bu görevi hiç yapmazsam paçayı sıyırabilir miyim? Yoksa bu raddeye geldiğim için çoktan ikisini de kayıp ettim mi?
Hem Yennefer'e yürüdüm oyun boyunca hem de deniz kulesinde Triss ile beraber oldum.

Dosya Ekleri

• 1698273845323.png
    1698273845323.png
    2 MB · Görüntüleme: 352
@181951 @kuershot
Triss gibi çirkin bir ucube yüzünden Yennefer gibi bir tanrıçayı kaybetmek koydu. Keira Metz'le de yatmıştım gerçi, onu anlamadılar galiba.

Neyse, iyi ki 18k para biriktirmişim. Ölene kadar genelev param var kenarda.
Dandelion'un mekanda takılırım.
Ciri'ye çok iyi örnek olamayacağım ama ne yapalım, Roach'a hallenecek değiliz ya?

Görevi yapmak zorundasın sanırım ve ikisini de kaybettin artık. Bende başta aynı hatayı yapmıştım.😅 (Sahneyi görmek için hızlı kayıt alıp dönsek olurdu zaten hikayeye pek etkisi yok.)

@Emre_2000 Görevde ne olacağını bile bile yapıp sonra eski kayda geri döndüm.
Eğer göreve gitmezsem belki paçayı kurtarırım diye umut ederek foruma sorayım demiştim ama olmuyormuş...

Yapacak birşey yok, o utancı yaşayacaksın artık. 2 farklı save alıp önce triss sonra yenneferle birlikte olmaya üşenmeyecektin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı