The Witcher DLC'leri nasıl açılır?

yuknart

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben The Witcher 3'ün bütün DLC'lerini aldım oyuna giriş yapıyorum yeni oyun diyorum. Ve böyle bir ekrana gidiyorum hangisine basarsam iki DLC'ninde birlikte olduğu oyuna erişmiş olurum?

1716492642464.png

Taze başlangıç derseniz 0'dan oyuna başlarsınız. Ana hikayeyi oynamadıysanız ona basmanız lazım. DLC'lere oyun içinde görevler aracılığıyla ulaşıyorsunuz. Geçen açtığınız konuya da yazmıştım keşke okusaydınız.

Taze başlangıç seçeneğini seçersen belli bir noktadan sonra DLC görevleri açılıyor, görevler aracılığıyla başlatıyorsun. DLC'lere tavsiye edilen seviyelerde başlaman ve önce HoS, sonra BoW oynamanı (en azından ilk oynayışında) öneririm.

Mevcut oynadığınız Save devam edin. Hearth of Stone için yedi kedi hanına gidip oradaki ilan tahtasından görevi alabilirsiniz. Zaten görevin üzerinde altta DLC görevi olduğu yazıyor. Blood and Vine içinde herhangi bir ilan tahtasında görünür. Oyunda belli bir seviye ve ilerlemeye sahipseniz ilan tahtasında ikisi de görünmesi lazım. Ana Hikayeyi komple ilerlemeye devam edin. Sonrasında ilk olarak Hearth of Stone DLC'sine geçin.

Mevcut oynadığınız Save devam edin. Hearth of Stone için yedi kedi hanına gidip oradaki ilan tahtasından görevi alabilirsiniz. Zaten görevin üzerinde altta DLC görevi olduğu yazıyor. Blood and Vine içinde herhangi bir ilan tahtasında görünür. Oyunda belli bir seviye ve ilerlemeye sahipseniz ilan tahtasında ikisi de görünmesi lazım. Ana Hikayeyi komple ilerlemeye devam edin. Sonrasında ilk olarak Hearth of Stone DLC'sine geçin.

Eğer yeni bir save düşünüyorsunuz Taze başlangıç üzerinden yeni save açın. Ana hikayeyi bitirdikten sonra yukarıda dediğim yöntemle DLC görevlerini etkinleştirin.

Eğer oyuna yeni başlıyorsan ve ana hikayeyi oynamadıysan ''Taze Başlangıç'' seçeneğini seçebilirsin. Bu seçenekte ilk önce ana hikayeyi bitirir, sonra ana hikayede elde ettiğin ekipmanlarla diğer DLC'leri oynarsın.
Yeni Oyun+ seçeneğini, Taze Başlangıç seçeneğiyle başlayıp bitirdiğin bir oyundan sonra seçebiliyorsun. Bu seçenekle beraber o eski oyunundaki ekipmanlarla (zırh, kılıç, bomba vs.) birlikte oyuna (daha doğrusu görevlere) yeniden başlıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı