The Witcher: Enhanced Edition %100 Türkçe yama

Virüs olupta söylememenize diyecek lafım yok biz bu platformda bilgi almaya birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz verdiğiniz cevaba bak virüs varsa bile var mı diyeyim yükle gitsin virüs bulaşsın şaka gibisiniz.

Sorduğun soruya ve tepkine bakacak olursak sen şaka gibisin dostum.

Hocam kavgaya gerek yok bence.

Haklısın aslında görmezden gelmem gerekirdi ama bu forumda ciddi bir paranoyak kitle var ve herkesin sanki onların bilgisayarına virüs sokmak gibi bir amaçları varmış gibi davranıyorlar. Aşırı sinir bozucular bazen bunlara katlanamıyorum işte.

Haklısın aslında görmezden gelmem gerekirdi ama bu forumda ciddi bir paranoyak kitle var ve herkesin sanki onların bilgisayarına virüs sokmak gibi bir amaçları varmış gibi davranıyorlar. Aşırı sinir bozucular bazen bunlara katlanamıyorum işte.

Hocam onların inadına yamayı indirip fikirlerimi paylaşacağım.

Hocam onların inadına yamayı indirip fikirlerimi paylaşacağım.

20.000'den fazla kez bu forum aracılığıyla yama indirilmiş. 1,5 yıldır aktif olan bir konuya gelip yama virüslü mü diye sormak sonra da mantıktan bahsetmek mümkün değil bu kişiler için açıkçası. Oyun desen 2008'de çıkmış. Yıllardır güncelleme almıyor. Bu yamanın eski olup hala oyun üzerinde çalışmama ihtimali de söz konusu değil ama laf olsun torba dolsun boş muhabbet arıyorlar. Yamadan memnun kalacağına inanıyorum çok kaliteli bir yamadır.

20.000'den fazla kez bu forum aracılığıyla yama indirilmiş. 1,5 yıldır aktif olan bir konuya gelip yama virüslü mü diye sormak sonra da mantıktan bahsetmek mümkün değil bu kişiler için açıkçası. Oyun desen 2008'de çıkmış. Yıllardım güncelleme almıyor. Bu yamanın eski olup hala çalışmama ihtimali de söz konusu değil ama laf olsun torba dolsun boş muhabbet arıyorlar. Yamadan memnun kalacağına inanıyorum çok kaliteli bir yamadır.

Yamayı tek başınıza mi yaptiniz.

Yamayı tek başınıza mi yaptiniz.

Yamanın yapımcısı ben değilim. Yapımcıları ilk sayfada yazıyor. Farklı bir forumda proje başlanmış ve ardından orada tamamlanmış fakat sonradan orada yapımcıların yaşadığı sorunlar nedeniyle kaldırılmış bir yamadır.

Geri
Yukarı