The Witcher Enhanced Edition cehennem tazısı bölümünü geçemiyorum

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, Witcher 1 de bölüm sonuna geldim. Boss ile savaşacağım fakat çok zor. 1 gündür bunu geçmeye çalışıyorum. Bölümün adı "cehennem tazısı"bu bölümü nasıl geçebilirim? Abigail'in ölmemesini sağlıyorum fakat hep ölüyor.

Merhaba arkadaşlar, Witcher 1 de bölüm sonuna geldim. Boss ile savaşacağım fakat çok zor. 1 gündür bunu geçmeye çalışıyorum. Bölümün adı "cehennem tazısı"bu bölümü nasıl geçebilirim? Abigail'in ölmemesini sağlıyorum fakat hep ölüyor.
Bildiğim kadarıyla, Abigail ölünce görev devam ediyor diye biliyorum. Yoksa bataklığın ordaki kule'nin ordaki görevdemisin?

Bildiğim kadarıyla, abigail ölünce görev devam ediyor diye biliyorum. Yoksa bataklığın oradaki Kule'nin oradaki görevde misin?

Abigail ölünce görev devam ediyor. Abigail bana destek sağlıyor. Abigail ölünce çok zor oluyor. Abigail öldükten sonra devam ediyorum fakat ölüyorum. Canavarın canı gitmiyor. Ne yapacağım?

12 yaşındasınız değil mi? Witcher 1 oynamanıza hayran kaldım. Genelde bu oyuna herkes ön yargılı bakar siz girişmişsiniz şimdiden :D.

12 yaşındasınız değil mi? Witcher 1 oynamanıza hayran kaldım. Genelde bu oyuna herkes ön yargılı bakar siz girişmişsiniz şimdiden :D.
Benim eski oyunlara hep bir merakım var.Pixel ve eski mekanikli oyunları seviyorum.Benim için sadece grafik önemli değil.
Arkadaşlar yapabileceğim hiç bir şey yok mu? Oyun dosyalarından yapamam mı?

Benim eski oyunlara hep bir merakım var.Pixel ve eski mekanikli oyunları seviyorum.Benim için sadece grafik önemli değil.
Arkadaşlar yapabileceğim hiç bir şey yok mu? Oyun dosyalarından yapamam mı?
Ben öldürmüştüm, hatırlamıyorum valla. Zorlanmadan bitirmiştim fakat.

Ben öldürmüştüm, hatırlamıyorum vallahi. Zorlanmadan bitirmiştim fakat.

Hocam ev ile çit arasında boşluk buldum 1 kere geçebildim boşluğa. Fakat şimdi geçemiyorum o boşluğa giremiyor köpekler. Ben o boşlukta sadece kılıçla vurarak öldürebilirim. Fakat o boşluğa giremiyorum önceden girebiliyordum yani 10 dakika önce.

Yeni konular

Geri
Yukarı