The Witcher Hakkındaki Düşünceleriniz?

Ben tüm bölümlerini bitirdim. Puan olarak da 10/6,5 verebilirim. Açıkcası benim gözümde sıkıcı değildi fakat beklentinin altında rahatça kaldı.
Sahneler çok basitti. Ama yapmacık bir şey görmedim de doğrusu.

Oyunlarda, kitaplarda her yerde Geralt'ın en çok kaçtığı lakabı olan blaviken kasabı kısmı o kadar tırt anlatılmış ki hiçbir duyguyu veremiyor. Hikayeler üstün körü geçilmiş derinlikten uzak. Bir de zaman çizelgesi insanların kafasını karıştırmış bence ilk 2-3 bölüm sadece geralt'ı anlatmalıydı. Ben sevdim, cast faciasını görmezden gelirsek Geralt'ın dövüş sahneleri falan özenilmiş güzel duruyor. Henry cavil'ın oyunlardaki geralt gibi "hmm" demesi çok hoş bir ayrıntı katmış. Sırf bu adamın uğraşması için bile izlerim.

Kitaptan veya oyundan aşina olanlar anlıyor ama asıl merak ettiğim hiç bu konulardan haberi olmayanlar izlerken ne hissediyor ?bence normal izleyici kitlesi için benimsenmesi zor bir dizi olmuş.

+Prodiksyon ekibi baya sağlam.
+Hanry çok iyi canlandırıyor karakteri (Geralt/Witcher).
+Efektler ve çekim setleri için uğraşılmış (İyi paralar dönüyor olmalı).
+Dövüş sahneleri tatmin edici.
+Genel olarak iyi.

-Çok fazla cinsellik var yeter gözüm oyuldu.
-Önemli canavarlar için biraz aksiyon sahneleri gelmeli.
+Harika bir dizi yinede.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı