The Witcher Hakkındaki Düşünceleriniz?

Kratosmanos

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Malatya
Bildiğiniz üzere Netflix The Witcher'ı 1. sezonu 8 bölüm olarak yayınlamış bulunmakta. Ben de bitirdim hepsini tabii. Sizin de düşüncelerinizi merak ettim.

Şu an 4 bölüm izledim. Kitap üzerine konuşursak ben başarılı buldum. Sonraki 4 bölüme göre daha kesin konuşabilirim ama şimdilik iyi gidiyor, güzel uyarlamışlar.

Arkadaşlar dizide zaman çizelgesi neye göre gidiyor aydınlatabilcek var mı yani hikaye nasıl ilerliyor mesela bir sahnede Witcher varken diğer sahnede ormana geçiyor orada prensesin hikayesini anlatıyor oradan büyücülerin sahnesini anlatıyor, geçmiş geleceği mi anlatıyor bunlar günümüzü mü hepsi aynı zamanda mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar dizide zaman çizelgesi neye göre gidiyor aydınlatabilcek var mı yani hikaye nasıl ilerliyor mesela bir sahnede Witcher varken diğer sahnede ormana geçiyor orada prensesin hikayesini anlatıyor oradan büyücülerin sahnesini anlatıyor, geçmiş geleceği mi anlatıyor bunlar günümüzü mü hepsi aynı zamanda mı?

Belki spoiler sayılabilir diye aşağıya yazıyorum.
Geralt ve Calanthe'nin tanışma olayını ve Ciri ile Geralt'ın bağlantısını anlatıyor Geralt sahneleri. 5 bölüm izledim, buraya kadar öyle. Yani Ciri'nin gösterildiği zaman sonrayı, Geralt sahneleri önceyi anlatıyor. Yennefer'ın zamanını çözemedim ama o da önceki bir zamanı anlatıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı