The Witcher kitap serisi set halinde mi alınmalı?

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
The Witcher'in kitap setini satın alıp bitirmeye karar verdim. Ancak set halinde mi yoksa tek tek mi almak konusunda kararsız kaldım. Tek tek alınca da aynı fiyata geliyor, set halinde alınca da aynı fiyata geliyor. Set halinde almanın herhangi bir avantajı var mı? BKM kitap üzerinden 650 TL'ye geliyor set hali. Tek tek sepete eklediğimde de aynı fiyat çıkıyor.

Veyahut İngilizce kitap almak mantıklı olur mu sizce? İngilizcem orta seviyede, belki geliştirmeye de yardımcı olur.

Amazon Prime gülümseten kasım kampanyada 4 Kasım'da kitaplarda indirim olacak. Belki biraz daha fiyatı düşer. Rezillik. 2019 yılında 6 kitap 250 TL idi.

Set halinde aldığınızda bazı ilanlarda kitapları koyacağınız kutuyu da veriyorlar.
Aslında mantıklı da. Okuduktan sonra satarsam bir miktarda cebime dönmüş olur.
Amazon Prime gülümseten kasım kampanyada 4 Kasım'da kitaplarda indirim olacak. Belki biraz daha fiyatı düşer. Rezillik. 2019 yılında 6 kitap 250 TL idi.
Gerçekten rezillik. 2019'da değil, 2 ay önce de 300 TL bandındaydı.

@Yeniçocuk 4 Kasım'ı bekleyeyim dediğiniz gibi. Güzel bir indirim olur belki.

Son düzenleme:
@sweiss Amazon yaz indiriminde 6.seriyi 41 7.seriyi 64 TL alıp tamamlamıştım. Geçen ay ki indirimde % 20 gibi ufak ama en az 20 TL'lik indirim olmuştu. Umarım olur indirim. Ona göre Prime üyeliği alıp daha uygun fiyattan alırsınız.

@sweiss Amazon yaz indiriminde 6.seriyi 41 7.seriyi 64 TL alıp tamamlamıştım. Geçen ay ki indirimde % 20 gibi ufak ama en az 20 TL'lik indirim olmuştu. Umarım olur indirim. Ona göre Prime üyeliği alıp daha uygun fiyattan alırsınız.
İyi ki beklemişim dediğiniz gibi. 688 TL'den 470 TL'ye düştü. Ancak toplu alınca kutudan başka bir şey gelmiyormuş fazla olarak. Tek tek almak daha mantıklı geldi.

Geri
Yukarı