The Witcher® 3: Wild Hunt Alınır Mı?

Alınır. Resmi şekilde yaptırılmış Türkçe altyazısı var.
Peki oyunun sadece hikayeli modu mu var yoksa RDR 2 gibi açık dünyada da takılabiliyor musun?
Seslendirmesi yok. Bana göre enfes bir oyun. Defalarca kez bitirdim. Neredeyse her platformda oynadım ve oyun her yerde güzel geldi. Türü seviyorsanız kesinlikle alın.
Peki oyunun sadece hikayeli modu mu var yoksa RDR 2 gibi açık dünyada da takılabiliyor musun?

Yaptığın yorumlara göre oyunu ve seriyi bilmediğin gözüküyor. Oynayacaksan önden karakter hikayelerini okuman ve oyunun mantığını biraz öğrenmen gerekiyor yoksa daha ilk bölümden bu heriflerin amacı ne, burası nasıl bir evren diye saydırmaya başlayabilirsin.

Oyun açık dünyaya sahip, istediğin gibi dere tepe koşup gezebiliyorsun. Yolda gördüklerine yardım edebiliyorsun ya da boş ver çekebiliyorsun. Açık dünyada aman aman vakit geçirilecek bir şey yok ama. Yan görevlerde bile ara sahnelerin olup derin hikayelerin olması çok güzel detay, oyun için çok uğraşıldığı belli.

Eğer ara sahneleri atlayan ve dümdüz görev seven biriysen bu oyun gitmez sana. Bu tipler oyunu 2 saat oynayıp 70 80 saatlik deneyime sahip olan oyuna sırf oynamayı beceremedikleri için kötü veya boş deyince sinirleniyorum.

Boş vakit bulunca dolu dolu bir kez daha bitireceğim, velhasıl kelam türü sevip oynamasını bilene güzel oyundur...

Türkçe, ucuz fiyat, dolu DLC'lere girmiyorum...

Yaptığın yorumlara göre oyunu ve seriyi bilmediğin gözüküyor. Oynayacaksan önden karakter hikayelerini okuman ve oyunun mantığını biraz öğrenmen gerekiyor yoksa daha ilk bölümden bu heriflerin amacı ne, burası nasıl bir evren diye saydırmaya başlayabilirsin.

Oyun açık dünyaya sahip, istediğin gibi dere tepe koşup gezebiliyorsun. Yolda gördüklerine yardım edebiliyorsun ya da boş ver çekebiliyorsun. Açık dünyada aman aman vakit geçirilecek bir şey yok ama. Yan görevlerde bile ara sahnelerin olup derin hikayelerin olması çok güzel detay, oyun için çok uğraşıldığı belli.

Eğer ara sahneleri atlayan ve dümdüz görev seven biriysen bu oyun gitmez sana. Bu tipler oyunu 2 saat oynayıp 70 80 saatlik deneyime sahip olan oyuna sırf oynamayı beceremedikleri için kötü veya boş deyince sinirleniyorum.

Boş vakit bulunca dolu dolu bir kez daha bitireceğim, velhasıl kelam türü sevip oynamasını bilene güzel oyundur...
Çok Teşekkürler...

"Witcher 3 çok iyi bir RPG mi?" Diye soracak olursan cevabım olumsuz olur. Ama sorucağın soru "Witcher 3 çok iyi bir oyun mu?" Olursa cevabım kesinlikle evet. Eğer başına oturup 50-60 saatte sıkılmadan oynarım dersen sana bu uzunlukta güzel bi' senaryo modu ve içinde gezmeye doyamıyacağın 3 kıtadan oluşan bir açık dünya sunuyor. Ana senaryoyu bitirdikten sonra her biri minimum 10'ar saatten 2 genişleme paketinin hikayelerini oynayabilirsin. GOTY sürümünü almanı tavsiye ederim.

Hocam ben oyunu sevememiştim. Karakterleri veya hikayesini bilmediğim için oyun ilk başta bile ben neden buradayım demiştim. Ara sahneler çok fazla geldi bana. Adım atıyorsun ara sahne var. Oyun bana çok karmaşık gelmişti. Renkler ve zevkler tartışılmazmış. Rol yapma oyunları seviyorsan satın alabilirsin.

Ara sahneler çok fazla geldi bana. Adım atıyorsun ara sahne var. Oyun bana çok karmaşık gelmişti.
Gerçek bir RPG oyununu tam olarak böyle olmalıdır. Hatta basit görevlerde/ara görevlerde bile detaylı sahnelerin olması RPG severleri coşturmuştur. Türü size gitmemiş :)

Geri
Yukarı