Çözüldü The Witcher'da bu görevi nasıl yapabilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

synncc

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, oyunda bir yerde takıldım ve hangi yolu denersem deneyeyim geçemedim. Video ekliyorum, bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış hatırlamıyorsam efsunger hisleri ile bir köprüye gitmen gerekiyor köydeki bir dener misin efsunger hisleri herhangi bir iz koku vs. görüyor mu?

Böyle bir yerde takıldığımı hiç hatırlamıyorum. Yanlış kapıdan giriyor olabilirsin. Şehre farklı kapıdan girmeyi deneyin. Şehrin dışında bir köy var, onun yakınlarında bir kapı olacak oradan girin. Daha sonra sağ üstteki haritadan okların gösterdiği yöne doğru ilerleyin Vernon Roche'un odasını bulacaksınız.

Böyle bir yerde takıldığımı hiç hatırlamıyorum. Yanlış kapıdan giriyor olabilirsin. Şehre farklı kapıdan girmeyi deneyin. Şehrin dışında bir köy var, onun yakınlarında bir kapı olacak oradan girin. Daha sonra sağ üstteki haritadan okların gösterdiği yöne doğru ilerleyin Vernon Roche'un odasını bulacaksınız.
Her yolu denedim lakin olmuyor

Yanlış hatırlamıyorsam efsunger hisleri ile bir köprüye gitmen gerekiyor köydeki bir dener misin efsunger hisleri herhangi bir iz koku vs. görüyor mu?

Bulamadım :d

O askerlerin sizi öldürmemesi lazım, oyunu 2 defa bitirdim böyle bir şeyle karşılaşmadım. Meditasyon yapıp sabah olmasını bekleyin, belki gece diye öldürüyorlardır.

Oyunu bir önceki saveden başlatıp bir daha denesene belki bug olmuştur yeni patch gelmişti en son witchera.
Tamamdır yapıyorum şimdi

O askerlerin sizi öldürmemesi lazım, oyunu 2 defa bitirdim böyle bir şeyle karşılaşmadım. Meditasyon yapıp sabah olmasını bekleyin, belki gece diye öldürüyorlardır.
Onuda denedim hocam ama yine bir denerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı