The Witcher'da Ciri'nin Velen'de olup olmadığını öğrenme görevi

neden

Zeptopat
Daha fazla  
Nedense başlıktaki sorun var ama hiçbir şekilde nereye gideceğimi söylemiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

The Witcher 3 Screenshot 2021.06.19 - 18.16.10.96.png

Ciri'nin Peşinde görevini takip ediyor olmalısınız. O görev görev bile değil aslında size sadece Cirinin görevleri haritanın neresinde onu söylüyor gibi bir şey. Diğer görevleri takip edin oyun zaten kendi ilerliyor.

63 seviye yi canavar ve yan görev yaparak kastım bu arada bu da resim.

63 seviyeyi daha velen ve novigrad görevini yapmadan kasmanız imkansız. Save Game indirmeden vb.
onun dışında sadece skellige görevlerini yapmışsınız neyse konumuz bu değil.
Velen görevleri sadece bundan ibaret değil tüm görev listenizi kırpmadan atın lütfen ki nerede kaldığınızı anlayalım?

Ciri'nin Peşinde görevini takip ediyor olmalısınız. O görev görev bile değil aslında size sadece Cirinin görevleri haritanın neresinde onu söylüyor gibi bir şey. Diğer görevleri takip edin oyun zaten kendi ilerliyor.
teşekkürler aslında yenneferla büyü bozma yerine kadar gelmiştim
Hayır direk görevlerin olduğu sayfayı atın.
burası görev sekmesi

Dosya Ekleri

• The Witcher 3 Screenshot 2021.06.19 - 18.30.52.96.png
    The Witcher 3 Screenshot 2021.06.19 - 18.30.52.96.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 414

burası görev sekmesi
Küçüğü haklamanız lazım diye biliyorum. Bu "Ciri'nin burada olup olmadığını öğren" görevleri yapmanız gereken görevler değiller. Sadece oyundaki amacınızı anlatıyor. İleride de takılı kalırsanız önce geri kalan görevler bitirin. Hikaye devam edecektir zaten.

Küçüğü haklamanız lazım diye biliyorum. Bu "Ciri'nin burada olup olmadığını öğren" görevleri yapmanız gereken görevler değiller. Sadece oyundaki amacınızı anlatıyor. İleride de takılı kalırsanız önce geri kalan görevler bitirin. Hikaye devam edecektir zaten.
küçüğü haklamıştım ama görev yarıda kaldı galiba teşekkürler

burası görev sekmesi
Mavi yazılı hariç görevleri yapmaya başlayın. Ormanın Hanımları ve Aile Meselelerinden başlayabilirsiniz. Yandaki sayılar önerilen levellar yani bir nevi görevleri yapma sırası hakkında size ipucu da verecektir. Düşük olanı önce yapın. Mavi başlıklı görev ana hikâye değil DLC görevi. Ana hikaye bittikten sonra DLCleri de oynamanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler aslında Yennefer'la büyü bozma yerine kadar gelmiştim.

Orası skellige görevi yalnız, velen görevi için 3 seçenek var başta.
1.olarak emhry var Emreis'in casusunu bulmanız lazım, hana gidip.
2.olarak size casusun yerini verecek ve oraya gideceksiniz burada olaylar var yazmayacağım.
3.olarak keira metz ile buluşup ormanın hanımları - batalıklığını hanımları görevini açacaksınız.
4.olarak baronun yanına gidip ailesini arayacaksınız.
5.görevler sonucunda bataklığa gideceksiniz ormanın hanımları görevini yapacaksınız.
6.olarak baronla diyaloğa gireceksiniz ve Ciri'nin velende olup olmadığını öğreneceksiniz.

Geri
Yukarı