theHunter: Call of the Wild DLC'ler gerekli mi?

RainbowwOnSky

Hectopat
Makaleler
3
Merhabalar. Bir arkadaşım ile bu oyunu almak istiyoruz. Ancak oyunun çok fazla DLC'si olduğunu görünce bir kaç tane DLC almadan oyun oynanmaz gibi geldi. Sizce DLC'siz oynanır mı? Oynanmaz ise önerebileceğiniz DLC var mı?

Bütçemiz çok değil, oyunla beraber en fazla 25-30 TL harcamak istiyoruz. Ancak oyunu çok değiştiren bir DLC için bütçemizi biraz esnetebiliriz. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bir arkadaşım ile bu oyunu almak istiyoruz. Ancak oyunun çok fazla DLC'si olduğunu görünce bir kaç tane DLC almadan oyun oynanmaz gibi geldi. Sizce DLC'siz oynanır mı? Oynanmaz ise önerebileceğiniz DLC var mı?

Bütçemiz çok değil, oyunla beraber en fazla 25-30 TL harcamak istiyoruz. Ancak oyunu çok değiştiren bir DLC için bütçemizi biraz esnetebiliriz. Şimdiden teşekkürler.
Ben de aldım ama DLC gerekli mi bilmiyorum takip ettim konuyu.

Biz de 2-3 gündür arkadaşlarla oynuyoruz. Sunucuyu kuran arkadaşta map ve köpek DLC'si var. Kurduğu mapte oynayabiliyoruz ama köpeği sadece DLC'ye sahip olan kişi kullanabiliyor. Yüksek puanlı bir kaç DLC alabilirsiniz köpek ile beraber.

Biz de 2-3 gündür arkadaşlarla oynuyoruz. Sunucuyu kuran arkadaşta map ve köpek DLC'si var. Kurduğu mapte oynayabiliyoruz ama köpeği sadece DLC'ye sahip olan kişi kullanabiliyor. Yüksek puanlı bir kaç DLC alabilirsiniz köpek ile beraber.
Hocam oyun zevkli mi sarıyor mu? Biz de aldık ama daha oynamadık.

Hocam oyun zevkli mi sarıyor mu? Biz de aldık ama daha oynamadık.
Hocam biraz sabırlıysanız kan takip etmek avlanıp para kasıp daha iyi silah alıp daha büyük hedeflere koşturmak falan hoşunuza giderse oynanır. Sürekli bi aksiyon yok bazen aslan vuruyoruz 15 dakika kan takip ettiğimiz oluyor (bizim acemiliğimiz de olabilir).

Hocam selamlar arkadaşta map olması yeterli mi? Yoksa herkeste olması gerekiyor mu?

Kusura bakmayın hortlatıyorum konuyu ama Epic'ten oyunu alıp DLC'ler için korsandan denesem ona göre satın alsam sorun çıkar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı