TheHunter: Call of the Wild ve DLC paketleri

Daha fazla  
İyi günler.
Bu oyunu arkadaşımla almayı düşünüyoruz. Ancak yapımcı önemli av malzemelerinin büyük bir kısmını DLC olarak satıyor.
- Hangi DLC alınmalı hangisi alınmamalı?
- Harita olarak "Yukon Valley"i satın almayı düşünüyoruz. Ve sadece birimiz satın alacak. Anladığım kadarıyla ikimizin de almasına gerek yok. Peki benzer durum "Tents & Ground Blinds" için de geçerli mi yani sadece birimiz alsa olur mu?
- Genellikle büyük hayvan avlamayı düşünüyoruz. Sadece "Smoking Barrels Weapon Pack" alsak yeterli olur mu? İçinde M1 adlı tüfek var. İyi yorumlar yapılmış gibi.
Genel olarak tavsiyeleriniz de bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Oyunu aldık ama oynamak kısmet olmadı. Steam'de öylece duruyor. Maalesef yardımcı olamayacağım. 😿
Şimdi Steam'den baktım, sadece "Tents & Ground Blinds" ve "Smoking Barrels Weapon Pack" DLC'lerini almışım. Ancak dediğim gibi hiç oynamadım. Yorum sayısına ve olumlu olup olmamasına bakılıp alınabilir belki. Muhtemelen ben böyle aldım.

Bloodhound aldım şimdilik köpek geliyormuş sanırım teşekkürler yine de bu arada gel oynayalım abi bir arkadaşa daha aldırdım 3 kişi avlanırız istersen :)

Kibar teklifin için teşekkürler 😸 Şu anda ev dışında olduğum için oyunu indirme şamsım yok. İndirdiğim zaman elimdeki DLC'lere dair fikirlerimi paylaşırım bu şekilde seninle iletişime geçmiş olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı