Thermal Grizzly Kryonaut Extreme vs Thermal Grizzly Hydronaut

xBruno

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RAM
2x8 16GB Crucial CL16 3200 mhz
Ekran kartı
RTX 4070
Anakart
MSI MAG B550 Tomahawk
İşlemci
Ryzen 5 5600X
Selam arkadaşlar termal macun alacağım 2 seçenek arasında kaldım. Thermal Grizzly Kryonaut Extreme mi Thermal Grizzly Hydronaut mu PC Hocasının hazırladığı video da Thermal Grizzly Kryonaut Extreme iyi gözüküyor ama rengi pembe ve sakız gibi, uzun kullanımda sıkıntı çıkartır mı Hydronaut'a göre kuruması daha mı hızlı olur yapısı gereği ve internette Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 2G satılıyor o fiyata Thermal Grizzly Hydronaut 7.8G satılıyor Trendyol'dan almam şart
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ürünler
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme 2gr 14.2w Multilingual (vpe 50) Yüksek Performanslı Termal Macun Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Son düzenleyen: Moderatör:
Kryonaut Extreme için 3ayda kuruyor tekrar sürmen gerek dediler. Bende düşünüyordum. O yüzden extreme olmayanını aldım.

Kryonaut Extreme için 3ayda kuruyor tekrar sürmen gerek dediler. Bende düşünüyordum. O yüzden Extreme olmayanını aldım.

Hydronaut sıcaklık değerleri Kryonut (extrem olmayan) a göre daha iyi sizin Kryonut alma sebebiniz neydi?

Kryonut 80 derece üstünde işlevi törpüleniyor ayrıca uzun süreli kullanımlarda performansı azalıyor.
Orijinal ürün sitesinde bile böyle bir bilgi yer almıyorken sen nasıl bu bilgiye ulaştın?

1699536082164.png

1699536093024.png

Yeni konular

Geri
Yukarı